تصمیمات تازه دربارهٔ قیمت خوردو

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

رئیس شورای رقابت از برگزاری جلسه شورا و وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بررسی واقعیت‌های صنعت خودرو خبرداد و گفت: نعمت زاده مطرح کرد که شورای رقابت در مورد دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو و کنترل بازار با این وزارتخانه همکاری داشته باشد،

خبراقتصادی:به گزارش مهر، جمشید پژویان از برگزاری جلسه شورای رقابت در روز جاری با محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، قائم مقام و بعضی معاونین این وزارتخانه خبرداد و گفت: بعضی محورهایی که مدنظر مسئولان این وزاتخانه بود در جلسه امروز مطرح شد.

رئیس شورای رقابت با بیان اینکه در جلسه امروز مسائل صنعت خودرو مورد بحث و بررسی قرار گرفت، افزود: واقعیت های این صنعت مطرح و مقرر شد که در جلسه روز چهارشنبه شورا این موضوع بر اساس مستندات مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح کرد که شورای رقابت در مورد دستورالعمل قیمت گذاری خودرو و کنترل بازار با این وزارتخانه همکاری داشته باشد، براین اساس شورای رقابت نیز همکای لازم را در جهت نقشه راه صنعت خودرو با این وزارتخانه انجام خواهد داد.

پژویان با تاکید بر اینکه شورای رقابت و وزارت صنعت به طور تقریبی در تمام زمینه ها با یکدیگر توافق دارند، تصریح کرد: در مجموع جلسه امروز شورا با مسئولان وزارت صنعت مثبت ارزیابی می گردد. شورا و وزارتخانه هیچ مسکلی در زمینه دیدگاه ها با هم ندارند و فقط باید راهکارها به صورت هماهنگ باشد.

رئیس شورای رقابت با اشاره به اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت بر جایگاه شورا تاکید کرد، گفت: برخی ها از مسائل میان شورا و وزارت صنعت سوء استفاده کرده و در جهت منافع خود بهره برداری می‌کنند.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *