تصمیمات حوزه تولید بازنگری می‌شود/ قیمت‌ها کاهش نمی‌یابد

مرداد ۱۴۰۰

عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: آقای نعمت‌زاده وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در صددند تا در مورد تمامی تصمیمات حوزه تولید بازنگری شود تا به نوعی از تولید حمایت شود.

موید حسینی‌صدر نماینده خوی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به سکاندار پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: آقای روحانی در این زمینه انتخاب خوبی داشتند.

وی افزود: آقای نعمت‌زاده که به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد شده با مسائل حوزه تولید و صنعت آشنایی دارد و شخص توانمندی است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: وزیر پیشنهادی صنعت با حضور در این کمیسیون برنامه‌های خود را تشریح کردند که به سیاست‌گذاری‌های حوزه تولید و مسائل مختلف اشاره شد و این امیدوارکننده است.

حسینی‌صدر خاطرنشان کرد: آقای نعمت‌زاده در صددند تا در مورد تمامی تصمیمات حوزه تولید بازنگری شود تا به نوعی از تولید حمایت شود.

وی با اشاره به احتمال کاهش قیمت‌ها از جمله قیمت خودرو با حضور وزیر تازه گفت: قیمت‌ها پایین نخواهد آمد بلکه امیدواریم تثبیت شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن بیان داشت: همواره افزایش قیمت‌ها با شدت صورت می‌گیرد ولی کاهش آن جزئی است و ما باید تلاش کنیم ثبات قیمت داشته باشیم.

حسینی‌صدر در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با انتخاب وزیر صنعت، معدن و تجارت حوزه تولید صنعت کشور به آرامش برسد.

اضافه می‌شود؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر روز یکشنبه (۱۳ مرداد) در پایان مراسم تحلیف خود اسامی هیات وزیران پیشنهادی را به هیات رئیسه مجلس تقدیم کرد که براساس آن محمدرضا نعمت‌زاده به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت معرفی شده است.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *