تصمیمی برای نامزدی در انتخابات ندارم؛ سه شرط برای رئیس جمهور آینده

واکنش آل اسحاق به خبر کاندیداتوری‌اش در انتخابات؛

ایران > انتخابات
رئیس اتاق بازرگانی تهران با تأکید بر اینکه تصمیمی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ندارد، سه شرط برای رئیس جمهور آینده مطرح کرد.

به گزارش فارس، یحیی آل‌اسحاق در واکنش به خبرهای مبنی بر اینکه «آل اسحاق نامزد نهایی حزب مؤتلفه است»، گفت: در این خصوص نه تصمیمی گرفته‌ام، نه فکری کرده‌ام و نه احتمالاً چنین چیزی رخ می‌دهد.

وی افزود: حزب مؤتلفه اسلامی و جبهه پیروان خط امام و رهبری سه نفر را برای انتخابات نهایی کرده‌اند و قرار شده تا صلاحیت آنها مورد بررسی قرار گیرد و حتی احتمال دارد تعداد اعضای منتخب از این سه نفر هم بیشتر شود.

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: منوچهر متکی، محمدرضا باهنر و بنده به عنوان اعضای پیشنهادی این دو حزب هستیم اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست و در حال بررسی موضوع برای انتخاب نامزد اصلح می باشند.

آل‌اسحاق با بیان اینکه تصمیمی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ندارم، تصریح کرد: تلاش می‌کنم تا نامزد انتخابات ریاست جمهوری سه شرط مهم داشته باشد. اول اینکه اقتصاد و اقتصاد برنامه‌ریزی شده در محور برنامه‌هایش باشد، دوم اینکه چهره اقتصادی عمل‌گرا باشد و سوم اینکه به توسعه و معیشت مردم فکر کند.


RSS
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *