تصویری از علی پروین و مسعود کیمیایی در پشت صحنه فیلم « متروپل »

ممتازنیوز:

13-8-25-11169IMG 7201

علی پروین بازیکن و مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران و تیم پرسپولیس با مسعود کیمیایی و گروه سازنده فیلم سینمایی «متروپل» دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فیلم «متروپل»، با نزدیک شدن به آخرین روزهای فیلمبرداری پروژه، علی پروین ساعاتی را همراه با مسعود کیمیایی کارگردان و عوامل فیلم «متروپل» گذراند.

پروین و کیمیایی از سینما و فوتبال و تهران حرف‌های مشترک زیادی داشتند. سلطان جهان توپ در ساعاتی که پشت دوربین و همراه کیمیایی بود از سختی کار کارگردانی گفت و در پاسخ به پرسش کیمیایی که پرسید به نظرش کدام کار سخت‌تر است گفت: «معلوم است، کارگردانی سخت‌تر از مربیگری است. در زمین با دو تشر همه چیز به روال خود می‌افتد، اما اینجا حکایت دیگری است.»

پروین اگرچه در عرصه دیگری مشغول فعالیت است، اما با دوربین غریبه نیست. او پیش از این در فیلم «فوتبالیست‌ها» ساخته علی‌اکبر ثقفی بازی کرد و دختر او لادن پروین از شاگردان مدرسه آزاد فیلمسازی مسعود کیمیایی است.

«متروپل» یک ماه پیش در تهران کلید خورد و انتظار می‌رود تا پایان هفته اخیر کار فیلمبرداری آن به پایان برسد.

مهناز افشار بازیگر نقش اول این فیلم است که با بازی خود چند ساعت شبانه از زندگی یک زن را در باشگاه بیلیارد روایت می‌کند.

محمدرضا فروتن، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، شقایق فراهانی و سحر دولتشاهی از بازیگران اصلی فیلم هستند.

علیرضا زرین‌دست فیلمبرداری متروپل را برعهده دارد. این ششمین تجربه همکاری این دو با یکدیگر است. تینا پاکروان مدیر تولید و از بازیگران «متروپل» است.

بخش عمده این فیلم در سینمای متروک متروپل خیابان لاله‌زار ساخته شد که به گفته کیمیایی ترمیم و حضور در این فضا ایده‌های زیادی برای کار آخر او داده است.

پیش از علی پروین، عباس کیارستمی در شب تولد کیمیایی به جمع عوامل متروپل در این سینمای متروک پیوست.

علی عباسی تهیه کننده و بازیگر پیشکسوت سینما و محمدرضا گلزار هم از جمله کسانی بودند که با حضور در پشت صحنه فیلم، شاهد آخرین کار کیمیایی بودند.

خبرآنلاین


اخبار ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *