تصویر تازه‌ای از آیپد مینی ۷.۸۵ اینچی به بیرون درز کرد

تصویر تازه‌ای از آیپد مینی به بیرون درز کرده که شباهت زیادی به اطلاعاتی که پیشتر در مورد این تبلت بدست آمده بود، دارد. هنوز حتی مشخص نیست که اصلا آیپد مینی وجود خارجی داشته باشد یا اپل تمایلی به طراحی و ساخت آیپد در سایز کوچک‌تر از ۹.۷ اینچ داشته باشد. اما با این وجود هر روز شواهد و اطلاعات بیشتری در مورد این تبلت بدست می‌آید.

از آنجایی که تقریبا هر آنچه در مورد آیفون ۵ به بیرون درز کرده بود به حقیقت پیوست،‌ پس دور از انتظار نیست که حداقل بخشی از اطلاعات بدست آمده از آیپد مینی به واقعیت تبدیل شوند. سایت فناوری چینی با نام BoloPad تصویری منتشر کرده که ادعا می‌کند مربوط به iPad Mini در سایز ۷.۸۵ اینچ با بدنه آلومینیومی است. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید برروی کیس لوگوی اپل حک شده و حفره مربوط به دوربین نیز به چشم می‌خورد.

بدون شک اگر آیپد مینی وجود داشته باشد، پورت آن، لایتنینگ جدید اپل خواهد بود. طی هفته‌های اخیر شایعات و شواهد بدست آمده در رابطه با آیپد کوچک‌ در اکثر وب‌سایت‌های فناوری به چشم می‌خورد. پیش از معرفی رسمی آیفون ۵ نیز اعلام شده بود که اپل آیپد مینی را چند هفته پس از عرضه آیفون بعدی و در یک کنفرانس جداگانه معرفی خواهد کرد.

اگر آیپد مینی وجود خارجی داشته باشد بدون شک برای رقابت با بازار تبلت‌های ارزان قیمت ۷ اینچی وارد میدان خواهد شد، بازاری که فعلا در دست نکوس ۷ گوگل و کیندل فایر آمازون است.


زومیت – زومیت – IT News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *