تعداد امضاهای استیضاح وزیر آموزش وپرورش به ۳۵ رسید/ باهنر: با استیضاح مخالفم

۲۲م آذر ،

موسی الرضا ثروتی یکی از امضاءکننده طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش در خصوص روند پی گیری این طرح از سوی نمایندگان گفت: تا به امروز ۳۵ نفر از نمایندگان طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کرده اند اما تصمیم نهایی برای این طرح به نتیجه مذاکرات با مسئولان این وزارتخانه بستگی دارد. 
پس از اتفاق آتش سوزی دبستان دخترانه روستای شین آباد و حضور وزیر آموزش و پرورش در مجلس برای پاسخگویی به مشکلات بوجود آمده در این وزارتخانه، بعضی از نمایندگان مجلس که از سخنان حاجی بابایی قانع نشدند، دست به کار جمع آوری امضا برای به جریان انداختن طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش شدند.

بنابراخبار وارده در مرحله اول ۱۵ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پای طرح استیضاح وزیر را امضاء کردند اما در ادامه روند جمع آوری امضاها با مخالفت بعضی از نمایندگانی که اعتقاد داشتند راه های بهتری برای رفع مشکلات این وزارتخانه وجود دارد، همراه شد.

موسی الرضا ثروتی یکی از امضاء کنندگان طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش درمورد روند پیگیری طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: تا چهارشنبه ۲۲ آذر ۳۵ نفر ازنمایندگان طرح استیضاح وزیر را امضا کرده اند و این درحالی است که قرار شده است که درهفته آتی نیز مذاکراتی با مسئولین این وزارتخانه داشته باشیم و سپس به صورت جمعی در خصوص ارائه طرح اسیتضاح به هیئت رئیسه مجلس تصمیم گیری کنیم.

همچنین محمدرضا باهنر، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح استیضاح برای رفع مشکلات این وزارتخانه راه حل مناسبی نیست، اظهار داشت: به طور حتم می‌توان برای اصلاح امور راه‌های بهتری انتخاب کرد، زیرا در حال حاضر استیضاح به صلاح نیست.

وی با بیان اینکه یکسری مشکلات در وزارت آموزش وپرورش وجود دارد، افزود: تحقیق وتفحص از وزارت آموزش وپرورش، سوال از وزیر و انجام یکسری رایزینی‌ها از جمله راهکارهایی است که به وسیله آن می‌توان زمینه حل مشکلات این وزارتخانه را فراهم کرد.

۱۷۱۷

 

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ