تعداد تماشاگران جام جهانی قطر از روسیه پیشی گرفت

رئیس بخش عملیات کمیته برگزاری جام جهانی قطر از استقبال ۲/۵ میلیونی فوتبال دوستان در رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد.

تعداد تماشاگران جام جهانی قطر از روسیه پیشی گرفت

به گزارش ممتاز نیوز، بر اساس اعلام جاسم الجاسم رئیس بخش عملیات کمیته برگزاری مسابقات نزدیک به ۲/۵ میلیون تماشاگر از بازی های جام جهانی ۲۰۲۲ استقبال کرده اند که بر این اساس ۹۶% از ظرفیت ورزشگاهها در این دوره پر شده است.

الجاسم همچنین گفت:جام جهانی قطر از رکوردهای دوره گذشته در روسیه ۲۰۱۸ عبور کرد در حالی که دو میلیون و ۱۷۰ هزار تماشاگر شاهد برگزاری رقابت ها در دوره گذشته در مرحله گروهی بودند.

وی افزود: این اولین بار بود که یک تماشاگر می توانست در یک روز دو یا سه مسابقه جام جهانی را از نزدیک تماشا کند و تاکنون در یک دوره شاهد چنین اتفاقی نبودیم همانطور که فکر می کنم در آینده هم تکرار نخواهد شد که یک تماشاچی بتواند بازی را ببیند و دقایقی بعد با اتوبوس یا مترو به استادیوم بعدی منتقل شود. این یک کار استثنایی و اقدام مهمی بود که در این دوره توسط قطر انجام شد.

وی همچنین گفت: استادیوم لوسیل با حضور ۸۸ هزار و ۹۶۶ تماشاگر در بازی آرژانتین و مکزیک بعد از جام جهانی ۱۹۹۴ آمریکا بیشترین حضور تماشاگران در یک مسابقه از جام جهانی را به ثبت رساند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *