تعداد سپهر کارتها از مرز ۳۰ میلیون گذشت

به گزارش تفسیری ممتاز نیوز به نقل از بینا در تاریخ سهشنبه ۹ آبان ۹۱،

بینا- بانک صادرات برای افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان مهر ماه سال جاری ۳۰ میلیون و ۲۹ هزار کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده است.
به گزارش تفسیری بینا، در جهتی جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، بانک صادرات نسبت به صدور و تحویل انواع کارت بانکی به مشتریان و متقاضیان دراسرع وقت اقدام  نموده و بر این اساس تا پایان مهر ماه سال جاری،بالغ بر ۳۰ میلیون و ۲۹ هزار کارت صادر و تحویل مشتریان نموده است که از این تعداد، ۲۱ میلیون و ۵۶۸ هزار کارت مربوط به استان ها و ۸ میلیون و ۴۶۱ هزار کارت مربوط به مشتریان در  تهران است.
این گزارش تفسیری حاکی است، از بین انواع کارت های الکترونیکی، کارت های سپهر با توجه به قابلیت‌های بسیار آن که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاه‌‌های خودپرداز، خرید online از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاه‌های پایانه فروش و… را برای مشتریان فراهم می‌سازد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.
دارندگان سپهرکارت‌ها می‌توانند از خدمات متنوع دستگاه‌های خودپرداز، خدمت  پرداخت تلفنی قبوض و تلفنبانک  صدای سپهر (۰۹۶۰۲)، پایانه‌های فروش نصب شده در فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور و دستگاه‌های کارتخوان شعب استفاده نمایند.

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ