تعرفه جدید خودرو‌های زیر ۲۵۰۰سی سی

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 تعرفه جدید خودرو‌های زیر 2500سی سی

تعرفه جدید خودرو‌های زیر ۲۵۰۰سی سی

پرشین خودرو: مدیر کل گمرک استان تهران گفت: خودروهای با حجم موتور کمتر از ۲۵۰۰ سی سی با پرداخت ۲ برابر سود بازرگانی وارد خواهند شد.

به گزارش ممتازنیوز، احمد کارگری با اشاره به ممنوعیت خودرو‌های وارداتی با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی‌سی اظهارداشت: در حال حاضر ماشین‌های کمتر از این حجم با پرداخت دو برابر سود بازرگانی ورودشان به کشور آزاد بوده و این مصوبه مربوط به تاریخ ۹۲٫۱۱٫۲۳ است و ثبت سفارش و ورود بیش از این حجم مجاز نیست.
مدیرکل گمرک استان تهران در خصوص ارزیابی سامانه از راه دور گمرک اظهارداشت: این سامانه برای اولین بار در گمرک کشور به صورت پایلوت در استان تهران اجرایی شده و از لحاظ گستردگی اجرای این سامانه کم‌نظیر است.
به گفته وی، سرعت، دقت و ارائه خدمات گمرکی با سرعت بالا از ویژگی‌های این سامانه هوشمند است که اخذ مجوز‌ها و مباحث اداری مربوط به گمرک را کاهش می‌دهد.
کارگری تاکید کرد: در پایان اجرای این سامانه حداکثر مباحث اداری و مجوز‌ها باید به دو روز کاهش یابد که البته به نوع و مسیر کالاها و تعاریفی که در این راستا وجود دارد بستگی خواهد داشت.
به گزارش فارس، مدیر کل گمرک استان تهران یادآور شد: تا پایان سال، اشکالات احتمالی و نواقص این سامانه هوشمند ارزیابی خواهد شد تا پس از آن در صورت صلاحدید مسئولان ارشد در کل کشور این سامانه راه‌اندازی و اجرایی شود.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *