تعطیلی شش روزه بازار طلای تهران

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، بازار طلای تهران از روز دوشنبه به مدت شش روز تعطیل می باشد.

خبراقتصادی:عضو هیئت امنای بازار تهران با تأیید این خبر به پایگاه اینترنتی طلا گفت: همه ساله در ایام عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام بازار طلا همگام با بازار تهران از هفتم محرم تا سوم امام بزای شرکت در مراسم سوگواری تعطیل می باشد.

در همین حال «حاج فرشید یزدانی» نائب رئیس هیئت مدیره پاساژ اردیبهشت بازار طلای تهران در گفتگو با پایگاه اینترنتی طلا، با اعلام تعطیلی شش روزه بازار تهران اعلام کرد: در ایام شهادت حضرت امام حسین علیه السلام بازار طلا شامل همه پاساژها و واحدهای صنفی طلای بازار تهران از روز دوشنبه بیست و ششم شهریور برای برپایی شعائر اسلامی و شرکت در مراسم سوگواری تعطیل می باشند، و بازار از روز یکشنبه هفته آینده باز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد؛ در این مدت پاساژ اردیبهشت بازار طلای تهران از طرف صنف طلا و جواهر به اقامه عزا خواهد پرداخت، و مراسم عزاداری این پاساژ طبق سنوات قبل از فردا به مدت شش روز برپا خواهد بود.

یزدانی ضمن دعوت از همه اعضای صنفی و مردم عزادار برای شرکت در این مراسم گفت: مراسم عزاداری پاساژ اردیبهشت از ساعت ۷/۵ صبح تا اذان ظهر ادامه دارد، و شامل سخنرانی، مدیحه سرایی، عزاداری و اقامه نماز جماعت ظهرو عصر می باشد.

گفتنی است، همزمان با فرارسیدن ماه محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی، هیئات و دسته جات با حضور در بازار تهران به عزاداری و نوحه خوانی می پردازند.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *