تعلیق ۹۳ مجوز دفتر خدمات مسافرت هوایی در ۹ ماه

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق ۹۳ مجوز دفتر خدمات مسافرت هوایی طی ۹ ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش گروه وبگردی ممتازنیوز، روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، محمد خداکرمی اظهار داشت: بر اساس بند الف از ماده یک آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی در ۹ ماهه ابتدای سال جاری در مجموع ۱۴۱ مجوز صادر شد که از این تعداد ۳۳ مجوز مربوط به تهران و ۱۰۸ مجوز مربوط به شهرستان بوده است.

وی تعداد مجوزهای لغو شده در مدت مذکور را ۲۸ فقره اعلام کرد و افزود: همچنین بر اساس بازرسی‌های به عمل آمده از ۱۵۶ دفتر خدمات مسافرت هوایی در کل کشور توسط بازرسان کمیته فنی سازمان هواپیمایی کشوری طی مدت مذکور ۹۳ مجوز به دلیل عدم رعایت قوانین و تطبیق با آئین‌نامه دفاتر خدمات مسافرت هوایی تعلیق و ۶۱ مجوز به جهت رفع مشکلات آئین‌نامه‌ای در بازرسی‌های کارشناسان کمیته فنی و رضایت شاکیان پرونده های مطرح شده، رفع تعلیق شده است.

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری، با اشاره به اختصاص ۲۷ مجوز به ایثارگران در ۹ ماه گذشته بیان کرد: از ابتدا تاکنون ۲۵۴۹ دفتر خدمات مسافرت هوایی تشکیل شده که ۱۰۲۳ دفتر در تهران و ۱۵۲۶ دفتر در شهرستان تأسیس شده است.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ