تعویق یک هفته ای تمام امتحانات دانشگاه آزاد در تهران/برگزاری امتحانات غیرحضوری شد

به گفته‌ی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، کلیه‌ امتحانات پایان‌ ترم واحدهای استان تهران به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، روز گذشته خبری مبنی بر لغو امتحانات حضوری دانشگاه آزاد تهران و برگزاری امتحانات به صورت مجازی در صفحه‌ اینستاگرام واحد تهران مرکز منتشر شد و چندی بعد این خبر در برخی از رسانه‌های رسمی نیز اعلام شد. این در حالی بود که مسئولان دانشگاه آزاد تهران مرکز روز گذشته به صورت رسمی این خبر را اعلام نکردند.

در تماس روز گذشته‌ خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران با دکتر محمودرضا آقامیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکز، وی گفت: لغو امتحانات حضوری به نظر ستاد مقابله با کرونا بستگی دارد.

آقامیری امروز و در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این که امتحانات پایان ترم همه‌ واحدهای دانشگاه آزاد استان تهران یک هفته به تعویق افتاده است، گفت: امتحانات در هفته‌ی پیش رو برگزار نمی‌شود و کلیه‌ی امتحانات در سطح استان تهران و علوم تحقیقات به صورت مجازی برگزار می‌شود. سعی می‌کنیم نظارت کامل بر برگزاری امتحانات داشته باشیم.

وی افزود: علی‌رغم آمادگی کاملی که استان تهران برای برگزاری امتحانات داشت به دلیل اعلام استانداری و ستاد مقابله با کرونا و همچنین تقاضای خانواده‌ها و دانشجویان، امتحانات به صورت مجازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *