تغییر زمان عرضه‌های محصولات پتروشیمی در بورس کالا به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

مدیر پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران اعلام کرد

مدیر پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران، منوچهر میرزایی مدیر پذیرش و بازاریابی این بورس اظهار داشت: با توجه به احتمال تعطیلی روز های سه شنبه و چهارشنبه ۷ و ۸ مرداد به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، روزهای عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران طی هفته آینده تغییر می یابد.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، منوچهر میرزایی مدیر پذیرش و بازاریابی این بورس اظهار داشت: با توجه به احتمال تعطیلی روز های سه شنبه و چهارشنبه ۷ و ۸ مرداد به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، روزهای عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران طی هفته آینده تغییر می یابد.

وی سپس افزود: هفته آینده، عرضه محصولات پتروشیمی خارج از سیستم بهین یاب، روز شنبه ۴ مرداد  صورت می پذیرد و عرضه محصولات پلیمری و شیمایی مشمول سیستم بهین یاب به ترتیب در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۵ و ۶ مرداد انجام می شود.

مدیر پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران در ادامه گفت: در صورت تعطیلی روز دوشنبه ۶ مرداد، عرضه های مربوط به این روز در روز چهارشنبه ۸ مرداد انجام خواهد پذیرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از ایام تعطیلات مربوط به عید سعید فطر، عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالا طبق روال قبلی ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/

— .

باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *