تفویض استخدام به استانداران به معنای استخدام اختیاری نیست

۲۳م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

اکبر نیکزاد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به تفویض اختیار اخیر انجام گرفته در زمینه برگزاری آزمون های استخدامی در استان ها به استانداران تصور مردم بر این است که استانداران می توانند بر اساس سلیقه اشخاص را در دستگاه های دولتی بکارگیری کنند.

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – خبرها به روز

وی با بیان این که سهیمه این استان برای جذب نیرو در پست ها ی بلا تصدی دستگاه ها ، یک هزار و ۲۵۲ نفر است، گفت: استخدام در این دستگاه ها قانونی و با برگزاری آزمون استخدامی انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: آزمون این استخدامی توسط سازمان سنجش انجام گرفته و اشخاصی که به لحاظ قانون استخدامی دارای شرایط استخدامی باشند پذیرفته می شوند.

وی افزود: کسانی که نمره حد نصاب در برگزاری این آزمون را کسب کنند به مراحل بعدی این استخدامی صعود می کنند.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی صحیح موضوع تفویض اختیار برگزاری آزمون های استخدامی به استانداران گفت: متاسفانه اطلاع رسانی مبهم در زمینه این تفویض سبب هجوم سیل آسای مردم به استانداری ها شده است.

وی افزود: به اطلاع همشهریان و جوانان استان می رسانم که فقط روند اجرا و برگزاری آزمون استخدامی به استانداران تفویض اختیار شده و برگزاری این آزمون نیز به صورت قانونی انجام می گردد.

نیکزاد بیان کرد: حداکثر تا پایان امسال آزمون استخدامی برگزار و اشخاصی که دارای شرایط شرکت در این آزمون باشند می توانند ثبت نام کنند.

وی گفت: آگهی استخدامی قبل از برگزاری آزمون در روزنامه ها منتشر و متقاضیان مانند سال های قبل در این آزمون ها شرکت می کنند.

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – خبرها به روز

منبع ایرنا


استخدام
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ