تقدیر از کارکنان بازنشسته شرکت رنا

۱۳م اسفند ،

تقدیر از کارکنان بازنشسته شرکت رنا

دومین دوره تقدیراز کارکنان بازنشسته شرکت خدمات فنی رنا طی مراسمی برگزار شد. در مراسم تقدیراز بازنشستگان شرکت خدمات فنی رنا که با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد از ۱۳ نفراز این عزیران تقدیر و جوایز نقدی اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ممتازنیوز به نقل از سایپانیوز،  در ادامه این مراسم قائم مقام مدیر عامل شرکت رنا در حوزه خدمات پس از فروش گفت :  تقدیر از بازنشستگان و نیروهایی که تمام عمر خود را صرف خدمت به جامعه خود نموده اند و استفاده از تجارب و احترام به آنان قطعا از مواردی است که باید توسط هر سازمانی مورد توجه قرار گیرد.
مهندس مهدی افزود : چنانچه در محیط بازنشستگی و در میان بازنشستگان شور ، امید ،  علاقه به کار وشوق به مفید بودن و رضایتمندی وجود داشته باشد اثر این امر مستقیماً بر روی شاغلین منعکس می گردد.
وی تصریح کرد : تقدیر از بازنشستگان شرکت رنا با چنین هدفی و همچنین ارتقاء روحیه و انگیزش در میان کارکنان صورت گرفته است مسلما این نوع اقدامات بر روحیه کاری و روابط کارکنان با شرکت اثر گذاشته و نهایتاً در بهره وری مورد انتظار شرکت تاثیر مطلوبی خواهد گذاشت.

یکشنبه ۱۳ اسفند   ۱۶:۲۰

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *