تقدیر ۲۱۲ نماینده مجلس از پخش مستندهای عبرت عاشورا، عاشورای پیروز و حرمت شکنی+فیلم مستندها

آذر ۱۴۰۰

متن کامل تقدیر نمایندگان مجلس از صدا و سیما انتشار یافت

۲۱۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از ملت بزرگ ایران به سبب حضور گسترده در عزاداری سیدالشهدا و همچنین از صدا و سیما به سبب پوشش مناسب مراسم عزاداری سالار شهیدان قدردانی کردند.

به گزارش حوزه پارلمانی باشگاه خبرنگاران،  ۲۱۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از ملت بزرگ ایران به سبب حضور گسترده در عزاداری سیدالشهدا و همچنین از صدا و سیما به سبب پوشش مناسب مراسم عزاداری سالار شهیدان و همچنین پخش مستند های فتنه ۸۸ قدردانی کردند.

متن کامل این بیانیه ، به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا ابا عبدالله

جهان اسلام و ملت ایران یک بار دیگر در عاشورای حسینی با اظهار ارادت به ساحت مقدس حضرت سیدالشهدا  (ع) و یاران وفادار ایشان، شور و شعور حماسی و معنوی خود را به اثبات رساندند.

مردم از هر صنف و گروهی در همه جای سرزمین اسلامیمان با برپایی مراسم سوگواری و شرکت در اجتماعات و دسته‌جات عزاداری، درس هیهات من‌الذله آموختند و با سالار شهیدان تجدید عهد و پیمان کردند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر خود لازم می‌دانیم با امضای این بیانیه از ملت مسلمان و انقلابی، حق طلب و ظلم ستیز ایران سپاس‌گذاری کنیم.

همچنین وظیفه می‌دانیم از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز که با پخش برنامه‌های آموزنده و جذاب و گزارش‌های خبری گسترده از تجمعات یک پارچه عزاداران و هیئت‌های عزاداری در همه شهرها وظیفه خود را انجام داد تشکر کنیم.

سپاسگزاری ویژه خود را مخصوصا به سبب پخش برنامه های  آگاهی بخش و عبرت‌آموز حرمت‌شکنان و عبرت عاشورا و عاشورای پیروز در بخش‌های مختلف خبری در روز شنبه ۲۵ آبان ۹۲ اعلام می‌کنیم.

این مطالب یک بار دیگر به ملت ایران، توطئه شوم و تلخ فتنه ۸۸ و بی‌حرمتی نسبت به عاشورای حسینی و مقدسات اسلامی را یادآوری و عزم ملت نستوه ایران را برای دفاع از حریم اسلام و عاشورا و انقلاب نشان داد.

امید است چراغ پر فروغ عاشورا را روز به روز پرنورتر و پرچم انقلاب روز به روز برافراشته‌تر باشد./


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ