تقویم آموزشی دانشگاه‌های پایتخت منتشر شد

آغاز کلاس‌ها از هفته سوم شهریور

تقویم آموزشی دانشگاه‌ها برای نیم سال نخست سال تحصیلی -۹۲ در شرایطی اعلام شد که بیشتر دانشگاه‌ها کلاس‌های خود را از هفته سوم شهریور ماه آغاز می‌کنند.

به گزارش ایسنا، بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه تهران، ثبت‌نام در این دانشگاه از یکم تا هشتم شهریور خواهد بود و کلاس‌های دانشگاه در حالی از ۲۵ شهریور آغاز خواهد شد که دانشجویان از یکم تا چهارم مهرماه فرصت دارند برای حذف یا اضافه واحدهای خود اقدام کنند.

همچنین زمان حذف تک درس در این دانشگاه از شش تا هشت آذر، زمان ارزشیابی از ۱۸ تا ۲۹ آذر، پایان کلاس‌ها ۱۳ دی و زمان امتحانات از ۱۶ دی تا یکم بهمن اعلام شده است.


دانشگاه صنعتی شریف

ثبت نام در دانشگاه صنعتی شریف از ۱۱ تا ۲۱ شهریور و شروع کلاس‌ها ۲۵ شهریور خواهد بود. همچنین دانشجویان برای حذف و اضافه از یکم تا چهارم مهر و برای حذف تک درس ۲۸ و ۲۹ آذر ماه را فرصت دارند.

زمان ارزشیابی در این دانشگاه از ۱۸ تا ۲۵ آذر، پایان کلاس‌ها ششم دی و همچنین دوره امتحانات از ۱۱ تا ۳۰ دی اعلام شده است.


دانشگاه تربیت مدرس

کلاس‌های دانشگاه تربیت مدرس در حالی از یکم مهر ماه آغاز می‌شود که ثبت ما در این دانشگاه از ۲۰ شهریور آغاز شده و تا ۲۴ همین ماه نیز ادامه دارد.

همچنین زمان حذف و اضافه در این دانشگاه نهم و دهم مهرماه خواهد بود.

کلاس‌های دانشگاه تربیت مدرس ۲۱ دی ماه پایان یافته و امتحانات این دانشگاه از ۲۴ دی آغاز شده و تا ۱۱ بهمن ماه ادامه دارد.

دانشگاه علم و صنعت

دانشگاه علم و صنعت نیز در حالی که از ۱۹ تا ۲۱ شهریور اقدام به ثبت نام دانشجویان خود می‌کند، مانند اکثر دانشگاه‌ها کلاس‌های خود را از ۲۵ شهریور آغاز خواهد کرد.

زمان حذف و اضافه در این دانشگاه یکم تا پنجم مهر، آخرین مهلت حذف اضطراری ۱۵ آذر، پایان کلاس‌ها ۱۳ دی و زمان امتحانات از ۲۴ دی تا ۴ بهمن خواهد بود.

دانشگاه امیر کبیر

ثبت نام در این دانشگاه ۱۲ و ۱۳ شهریور، شروع کلاس‌ها ۱۸ و زمان حذف و اضافه ۲۶ ماه مذکور خواهد بود.

همچنین زمان حذف اضطراری در این دانشگاه ۱۲ و ۱۳ آذر، ارزشیابی از ۶ تا ۲۴ همین ماه، پایان کلاس‌ها ششم بهمن و دوره امتحانات از ۱۱ تا ۲۴ بهمن اعلام شده است.

دانشگاه شهید بهشتی

کلاس‌های دانشگاه شهید بهشتی که ثبت نام دانشجویان خود را از ۱۵ شهریور آغاز می‌کند، ۲۵ شهریور ماه در حالی آغاز می‌شود که دانشجویان تا ثبت نام دانشجویان تا ۲۱ شهریور ماه ادامه دارد.

همچنین دانشجویان این دانشگاه می‌توانند از ۲۷ تا ۲۹ شهریور نسبت به حذف و اضافه واحدهای درسی خود اقدام کنند و تا هشتم آذر نیز برای حذف اضطراری دروس خود فرصت خواهند داشت.

کلاس‌های این دانشگاه ۱۳ ی ماه پایان یافته تا امتحانات این دانشگاه از ۱۶ تا ۳۰ دی برگزار شود.


دانشگاه علامه طباطبایی

ثبت نام نیم سال نخست تحصیلی -۹۲ در دانشگاه علامه طباطبایی از هفتم شهریور آغاز شده و تا ۱۴ همین ماه ادامه دارد؛ این در حالی است که این دانشگاه مانند دانشگاه امیر کبیر کلاس‌های خود را زودتر از دیگر دانشگاه در ۱۸ شهریور آغاز می‌کند.
دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی برای حذف و اضافه از ۲۶ تا ۳۱ شهریور و برای حذف اضطراری تا یکم آذر ماه فرصت دارند.

با پایان یافتن کلاس‌های انشگاه در ششم دی ماه امتحانات دانشگاه از نهم دی شروع شده و تا بیستم همین ماه ادامه خواهد داشت.


دانشگاه الزهرا

دانشگاه الزهرا نیز با آغاز ثتب نام از دانشجویان از ۱۸ شهریور کلاس‌های خود را ۲۵ همین ماه اغاز خواهد کرد تا دانشجویان برای حذف و اضافه دروس روزهای هشتم و نهم مهرماه را فرصت داشته باشند.

مهلت حذف اضطراری در این دانشگاه تا هشتم آذر و دوره ارزشیابی از ششم تا سی‌ام آذر ماه ادامه دارد.

کلاس‌های دانشگاه الزهرا ۱۴ دی پایان می‌یابد تا امتحانات این دانشگاه از ۱۶ دی تا ۴ بهمن برگزار شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ