تقوی: راه قانونی نباشد، پول کولاکوویچ را نقدا می‌دهیم

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال گفت: اگر راه قانونی برای پرداخت مطالبات کولاکوویچ نباشد،‌ مجبور هستیم پول او را نقدا در ایران پرداخت کنیم.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، بحث پرداخت مطالبات عقب افتاده ایگور کولاکوویچ سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران توسط فدراسیون والیبال، بخاطر مشکلاتی که تحریم‌ها برای خارج کردن ارز از کشور ایجاد کرده‌اند، از جمله مسائل قابل بحثی است که مسئولان فدراسیون نیز در پی برطرف کردن آن هستند. 

میلاد تقوی سرپرست دبیری فدراسیون والیبال در این مورد به ایسنا گفت: واقعیت این است که بحث خارج کردن ارز از کشور موضوعی است که خارج از توان فدراسیون والیبال است و به روابط بین‌المللی و اقتصادی کشور برمی‌گردد. با این حال ما در تامین این مبلغ دغدغه‌ای نداریم، اما برای واریز و پرداخت این مطالبات مشکلاتی وجود دارد که در تلاش هستیم تا آن را برطرف کنیم. 

او ادامه داد: البته صحبت‌هایی در این مورد با کولاکوویچ صورت گرفته و قرار است که این پول به گونه‌ای به حساب او واریز شود. فدراسیون در تامین این مبلغ مشکلی ندارد، اما بحث پرداخت آن کمی مشکل ساز شده است. 

تقوی در پاسخ به این سوال که احتمال دارد این مبلغ به صورت نقد و در ایران به کولاکوویچ تحویل داده شود؟ اظهار کرد: به هر حال اگر راه حل قانونی نباشد که مطالبات او واریز شود، مجبور هستیم این مبلغ را نقدا به او پرداخت کنیم. 

او در پایان،‌ درباره روند انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال نیز اظهار کرد: تصمیم حساسی است که نمی‌توان ساده در مورد آن به نتیجه رسید. مربی داخلی و خارجی هر دو نقاط ضعف و قوتی دارند که باید آن‌ها را به صورت کامل بررسی کرد. در موقعیت حساسی هستیم که تهدیدهایی وجود دارد، فدراسیون باید مطمئن شود تصمیمی که می‌گیرد بهترین تصمیم است.

انتهای پیام 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *