تلاش سپاهان برای صدر نشینی / پیگیری هفته هشتم سوپر لیگ بانوان

۳۰م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

تیم فولاد مبارکه سپاهان در تلاش است که خود را به صدر جدول برساند و جایگاه خود را از مشهد پس بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشیممتازنیوز، مسابقات لیگ برتر هندبال مردان این هفته نیز برگزار می گردد و در این بین سپاهان یکی از مدعیان این رقابتها در تلاش است که جایگاه خود را از ثامن الحجج مشهد پس بگیرد.

این تیم شنبه ۷ بهمن به مصاف صنعت مس خواهد رفت تیمی که در میانه جدول قرار دارد و نماینده اصفهان کار سختی را مقابل این تیم خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، فولاد مبارکه سپاهان هم اکنون با انجام ۱۱ بازی و ۲۰ امتیاز و تفاضل ۹۴+ در رده بندی دوم جدول لیگ برتر قرار دارد.

این گزارش می گوید هم اکنون تیم ثامن الحجج مشهد با ۱۲ بازی و ۲۲ امتیاز و ۹۴+ تفاضل گل در رده اول و ثامن الحجج سبزوار با ۱۲ دیدار و ۲۰ امتیاز و ۷۴+ تفاضل گل عنوان سومی را به خود اختصاص داده است.

گزارش دیگری عنوان می کند در مسابقات این هفته ( هفته سیزدهم ) روز ۵ شنبه ۵ بهمن نماینده سبزوار به مصاف ستاره فروغ کرمان می رود و روز جمعه ۶ بهمن نیز ۳ دیدار برگزار خواهد شد که طی آن ثامن الحجج مشهد رودروی هپکوی اراک قرار می گیرد تیمی که هفته قبل به سپاهان باخت و موقعیت خوبی است تا نماینده خراسان این حریف را شکست دهد.

 هر چند که ثامن الحجج مشهد با وجود تازه وارد شدن به لیگ عملکرد خوبی داشته است و در مقابل تیم های قدرتمند، قوی ظاهر شده است و مسابقه بعدی بین تیم های شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه نماینده آذربایجان غربی وضعیت خوبی در لیگ ندارد و در قعر جدول قرار گرفته است و بازی دیگر بین تیم های کاسپین قزوین و نیروی زمینی می باشد.

این گزارش اضافه می کند در لیگ که بیست و پنجمین دوره آن است تیم هایی از استانهای اصفهانی ( یک تیم )، کرمان (۲ تیم )، مشهد (۲ تیم ) تهران ( ۱ تیم ) قزوین ( ۱ تیم ) آذربایجان شرقی ( ۱ تیم ) آذربایجان غربی ( ۱ تیم ) و اراک هم ۱ تیم شرکت دارند.

در ادامه همین گزارش آمده است رقابتهای سوپر لیگ بانوان نیز این هفته پیگیری خواهد شد و تیم های شرکت کننده روز جمعه ۶ بهمن به مصاف هم می روند.

بر اساس این گزارش ثامن الحجج سبزوار میزبان بیمه رازی است. نفت و گاز گچساران از ایران تایر پذیرایی خواهد کرد.

شاهرخ شکوهی میهمان شهرداری تبریز است و هیئت هندبال فارس و ذوب آهن اصفهان رودروی هم قرار میگیرند.

گزارش دیگری تاکید می کند: هم اکنون تیم ثامن الحجج سبزوار با ۷ بازی و ۱۴ امتیاز پیشتاز این رقابتها است و در صدر جدول قرار دارد و نماینده تهران ( رازی ) از ۷ دیدار خود فقط ۱۰ امتیاز کسب کرده است و جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است و نماینده کردستان ( شکوهی  هم با ۷ مسابقه و ۱۰ امتیاز به سبب تفاضل گل کمتر در رتبه دوم قرار دارد.

در پایان گزارش خاطر نشان می گردد در هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر بانوان ۸ تیم از استانهای ( اصفهان، مشهد، تهران، کرمان، کردستان، تبریز، فارس و گچساران حضور دارند./آق


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ