تلاش ضد انقلاب برای انصراف عارف

بعد از سرخوردگی جریان ضد انقلاب از قاطعیت شورای نگهبان در اعلام اسامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، این جریان گام بعدی خود در جهت کاهش مشارکت مردمی را کلید زده‌اند.

به گزارش مشرق، از همین رو، سایت کلمه در یادداشتی به قلم “کیانوش راد” به “محمدرضا عارف” توصیه کرده تا در راستای کاهش مشارکت مردم در انتخابات از این عرصه انصراف دهد.

 راد در یادداشت خود مدعی شده است که هاشمی قرار بود به سیاست‌ها و رویه‌های جاری که کشور را با بحران های متعدد سیاسی، امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و بین‌المللی روبرو کرده است پایان دهد؛ اما حالا که هاشمی رد صلاحیت شده است دیگر هیچ امیدی به تغییر در رویه‌های موجود وجود ندارد.

وی در ادامه اضافه می‌کند: “پس از نیامدن خاتمی و رد صلاحیت هاشمی، عارف چه اقدام موثری در جهت تغییر می‌تواند انجام دهد؟ اگر با ادامه حضور در انتخابات رای بیاورد می‌خواهد چه کند؟ عارف کاری نمی‌تواند بکند، هیچ رویه و رویکردی تغییر ننموده است؛ اما با کناره‌گیری از انتخابات می‌تواند کاری کند”

 به نظر راد، عارف در صورت رای آوردن هم ایزوله شده و نمی‌تواند به خواسته‌های ضد انقلاب پاسخ دهد.

راد مدعی شده است که عارف در صورت اتخاذ مواضع صریح، شجاعانه و بی‌پرده می‌تواند اقبال بیشتر رای دهندگان را بدست آورد؛ اما با نگاهی به سیر حوادث و براساسِ پیش بینی‌ها راه متفاوتی پیش روی اصلاح طلبان است و عارف باید به این مسئله توجه کند.

به نظر می‌رسد بعد از عدم احراز صلاحیت آقای هاشمی رفسنجانی، جریان ضد انقلاب تمامی تلاش خود برای کاهش مشارکت مردمی در انتخابات ریاست جمهوری به کار گرفته و منصرف کردن آقای عارف و دیگر اصلاح‌طلبان همچون حسن روحانی در این راستا تحلیل می‌شود.

نوشته تلاش ضد انقلاب برای انصراف عارف اولین بار در ممتازنیوز، پورتال جامع آموزشی اطلاع رسانی کشور ، مجله اینترنتی ، خبر ، ورزش ،تکنولوژِی News,Sport پدیدار شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *