تماس و طلب بخشش استقلالی ها از جواد کاظمیان

۱۹م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

جواد کاظمیان بازیکن تیم تراکتورسازی به واسطه پرسپولیسی بودنش حسابی مورد انتقاد هواداران تیم استقلال قرار گرفت و آنها حسابی وی را با شعارهایشان ناراحت کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اعضای تیم استقلال از این اتفاق ناراحت و دلخور شدند و اعلام داشتند که از این اتفاق خوشحال نیستند و برعکس با بازیکنان تراکتورسازی ابراز همدردی می کنند.

گفتنی است، قرار شده که در این خصوص اقدامات لازم صورت گیرد، اما این در حالی است که مسئولین و چند تن از بازیکنان استقلال با این بازیکن تماس گرفته و در خصوص اتفاقات رخ داده با وی ابراز همدردی کنند.

شایان ذکر است: کاظمیان با مشکلات روبرو شده و حتی با چهره ای گریان استادیوم را ترک کرده است، زیرا توهین به خانواده و پدر و مادرش وی را بسیار معترض کرده و این اتفاق در حالی است که این بازیکن با شرایط متفاوت روبرو شده است که اوضاع را برای وی تغییر می دهد. به طوری که  اعضای تیم استقلال، مسئولین و بازیکنان آّبی پوش در مقابل اعتراض تماشاگران به این بازیکن، از وی دلجویی کردند.

فتح اله زاده به همراه چند بازیکن استقلال با کاظمیان تماس گرفتند و از وی دلجویی کردند زیرا معتقدند که تماشاگران نباید با این شرایط با بازیکن حریف برخورد می کردند و این موضوع سبب این است که اعضای این تیم با شرایطی روبرو شده و از این بازیکن دلجویی کنند و از وی بخواهند که این موضوع را فراموش کرده و این مسئله را از یادش خارج کند./مح


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ