تمامی اوراق مشارکت طرح سایپاکاشان فروخته شد

تمامی اوراق مشارکت طرح سایپاکاشان فروخته شد

عصرخودرو : ۱۵۰۰ ریال اوراق مشارکت طرح تکمیل سایپاکاشان به طور کامل به فروش رسید. با این که مهلت خرید این اوراق از روز سه شنبه ۳۱ مرداد تا پنج شنبه ۲ شهریور به مدت سه روز تمدید شده بود اما در همان روز سه شنبه ۳۱ مرداد، فروش ۱۵۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت کامل شد.

به نقل از سایپانیوز، ۱۵۰۰ ریال اوراق مشارکت طرح تکمیل سایپاکاشان به طور کامل به فروش رسید. با این که مهلت خرید این اوراق  از روز سه شنبه ۳۱ مرداد تا پنج شنبه ۲ شهریور به مدت سه روز تمدید شده بود اما در همان روز سه شنبه ۳۱ مرداد، فروش ۱۵۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت کامل شد.
از آن جا که طرح سایپاکاشان ۹۰ درصد تکمیل شده بود  و نگرانی در خصوص منابع و پیشرفت کار وجود نداشت و با توجه به این که  فضای عمومی حاکم بر بورس اوراق بهادار از این طرح به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری یاد  کرده بود از این اوراق استقبال بسیار خوبی به عمل آمد.
سود علی الحساب این اوراق ۲۰ درصد و سررسید آن چهارساله با پرداخت سود ۳ ماهه، روزشمار و معاف از مالیات بوده و پرداخت اصل و سود آن توسط بانک پارسیان تضمین شده و دارای قابلیت خرید و معامله در بورس اوراق بهادار و بازخرید بدون جریمه می باشد.

سه شنبه ۳۱ مرداد   ۱۴:۲۰


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *