تمام دانشگاه ها برای خدمت به زلزله زدگان تیم تشکیل دهند

تمام دانشگاه ها برای خدمت به زلزله زدگان تیم تشکیل دهند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی کشور خواست برای خدمت به زلزله زدگان یک تیم که بتواند ۶ ماه خدمت کند در نظر بگیرند.
به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از  خبرگزاری آریا به نقل از وب دا، مرضیه وحید دستجردی گفت: همه دانشگاه های علوم پزشکی یک تیم اضطراری که بتواند ۶ ماه به زلزله زدگان استان آذربایجان در منطقه ارسباران خدمت کند برای ارسال به این منطقه در نظر بگیرند و به دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان شرقی و استان های همجوار و معین همچون دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این زمینه کمک کنند.
وی این مطلب را در اجلاس روسای دانشگاه هاعنوان کرد و افزود: جا دارد از دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مدیریت و کادر بهداشتی و درمانی آن و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل که در کمتر از ۲۰ ساعت تمام کارهای جراحی، بستری سرپایی و درمان مجروحان زلزله ارسباران را سامان دادند قدردانی کنیم.
گفتنی است وزیر بهداشت روز  پنجشنبه ۱۹ شهریورماه برای سومین بار به همراه معاونان بهداشت و درمان و مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت برای بازدید از مناطق زلزله زده آذربایجان وارد منطقه ورزقان و سایر مناطق زلزله زده استان آذرباجیان شرقی شد و در جریان روند امدادرسانی به زلزله زدگان قرار گفت.

دانشگاه ها

 

خدمت

 

زلزله زدگان


پرتال اخبار دانشگاهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ