تمجید از عملکرد دولت و بانک مرکزی

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 تمجید از عملکرد دولت و بانک مرکزی

تمجید از عملکرد دولت و بانک مرکزی

ممتازنیوز: ارزش پول ملی تقویت شده است اما اگر مقایسه ای داشته باشیم با دوسال گذشته هنوز ارزش پول ملی در سطح پایینی قرار دارد که امیدواریم دولت تدبیر و امید با تدبیری که می اندیشد در این راستا قدم های اساسی بردارد.

به گزارش ممتازنیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد ۱۰۰ روزه اقتصادی دولت و بانک مرکزی اظهارداشت: این یک واقعیت است که قیمت ارز و نرخ تورم روند کاهشی داشته است.
حجت الاسلام و المسلمین سیدناصر موسوی لارگانی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار دریک نیوز تصریح کرد: بنده اعتقاد دارم ۱۰۰روز فرصت کافی نیست که دولتی بتواند اثرات وجودی خود را به نمایش بگذارد ولی بهرحال عملکرد اقتصادی دولت و بانک مرکزی تاکنون خوب بوده است.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی درباره نرخ تورم گفت: خوشبختانه تورم تاحدودی کنترل شده و قیمت ارز نیز با روند کاهشی مواجه بوده است، در این راستا کاهش قیمت سکه را شاهد بوده ایم و در بخش ساختمان نیز برخی اقلام ضروری ثبات قیمت و برخی اقلام نیز سیر نزولی را داشته اند و کنترل قیمت محقق گردیده است اما این واقعیت را هم باید بپذیریم که انتظارات مردم بیش از این است.
به گزارش دریک نیوز، موسوی لارگانی درباره ارزش پول ملی نیز گفت: ارزش پول ملی تقویت شده است اما اگر مقایسه ای داشته باشیم با دوسال گذشته هنوز ارزش پول ملی در سطح پایینی قرار دارد که امیدواریم دولت تدبیر و امید با تدبیری که می اندیشد در این راستا قدم های اساسی بردارد.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *