تمدید مهلت ثبت نام در آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه

مهلت ثبت نام در آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه

به گزارش ممتاز نیوز، مهلت ثبت نام در آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه برای متقاضیان علاقمند که موفق به نام نویسی نشده اند تا روز جمعه ۱۰ تیرماه جاری تمدید شد.

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو انتشار اطلاعیه ثبت‌نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه سال ۱۴۰۱ در ۲۲  خردادماه امسال و با توجه به اعلام مدیریت نظارت بر وکلا، مشاوران، کارشناسان و مترجمان رسمی قوه قضاییه، مبنی بر اصلاحات جدول شماره (۱) مندرج در ذیل این اطلاعیه، به اطلاع می رساند به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که در مهلت مقرر ( ۲۲ تا ۳۱ خردادماه امسال) برای ثبت نام اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز جمعه ۱۰ تیرماه جاری نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.

متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند.  

همچنین با توجه به اصلاحات اعلام شده مقرر شده است تا امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود. بنابراین متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.