تملک خانه عزت‌الله انتظامی از سوی شهرداری

آذر ۱۳۹۹

وی ادامه داد: رییس‌جمهور اجازه‌ تشکیل بنیاد را صادر کرده است، اما متاسفانه وزارت ارشاد، این دستور را پیگیری نکرد و خودم دوباره سراغ رییس‌جمهور رفتم و آن ماجراهایی که همه می‌دانید، پیش‌آمد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به افتتاح موزه سرای شهید بهشتی در روز ۱۱ تیر ماه ، از تملک خانه عزت الله انتظامی خبر داد و گفت: منزل استاد انتظامی و مرحوم اخوان ثالث تا پایان سال به موزه تبدیل خواهند شد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران به نقل از ایسنا، عزت‌الله انتظامی گفت: در سندی که برای خانه‌ام محضری شده نوشته‌اند: «بنیاد فرهنگی هنری و موزه‌ عزت‌الله انتظامی» بنابراین تنها تشکیل موزه فایده ندارد.
آقای بازیگر سینمای ایران پس از اعلام سخنگوی شهرداری تهران مبنی بر تملک خانه او و تبدیل آن به موزه‌ عزت‌الله انتظامی، اظهار کرد: من بیشتر به دنبال آن هستم تا آنجا به عنوان بنیاد فرهنگی در نظر گرفته شود و از منافع‌اش جهت کمک‌های انسان‌دوستانه بهره ببرند.

وی ادامه داد: رییس‌جمهور اجازه‌ تشکیل بنیاد را صادر کرده است، اما متاسفانه وزارت ارشاد، این دستور را پیگیری نکرد و خودم دوباره سراغ رییس‌جمهور رفتم و آن ماجراهایی که همه می‌دانید، پیش‌آمد. انتظامی بار دیگر تاکید کرد: با تشکیل این بنیاد و سرمایه‌ای که خواهم گذاشت از منافعی که عاید می‌شود، کارهای خیری را که تاکنون انجام می‌دادم بدون نیاز به جایی ادامه خواهم داد، ضمن اینکه این بنیاد وابسته به حضور من نخواهد بود و بعد از من هم خواهد ماند و فعالیتش را ادامه می‌دهد.
آقای بازیگر با بیان اینکه خانه‌اش در قیطریه در حال ساخت‌وساز است توضیح داد: وسایلم به خانه‌ هنرمندان و شهرداری شمیران منتقل شده و قرار بود این خانه تا خردادماه آماده‌ بهره‌برداری شود که فعلا آماده نشده است.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن