تمهیدات ترافیکی تاسوعا و عاشورا

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 تمهیدات ترافیکی تاسوعا و عاشورا

تمهیدات ترافیکی تاسوعا و عاشورا

ممتازنیوز: رئیس پلیس ترافیک شهری راهور با تشریح تمهیدات پلیس برای ایام تاسوعا و عاشورا در شهرها گفت: با توجه به برگزاری عزاداری در شهرهای مختلف و تعطیلی پیش رو پیش بینی می کنیم بسیاری از هموطنان برای برگزاری مراسم عزاداری به شهر خود باز گردند.

به گزارش ممتازنیوز، سرهنگ حسین مهرایی در مورد تمهیدات پلیس برای روزهای تاسوعا و عاشورا اظهار داشت: با توجه به اینکه پایتخت از فردا به علت آلودگی هوا تعطیل شده است پیش بینی می کنیم سفرهای هموطنان به منظور شرکت در مراسم تاسوعا و عاشورا از امروز آغاز شود. این در حالی است که بسیاری از هموطنان بر اساس سنت این مراسم آیینی را در شهر خودشان برگزار می کنند.
وی ادامه داد: تمامی تسهیلات برای شهرهای مسافرفرست و مسافرپذیر انجام شده و تمهیدات لازم برای جلوگیری از ترافیک در خروجی ها و ورودی های شهر پیش بینی شده است.
به گزارش مهر، رئیس پلیس ترافیک شهری راهور با بیان اینکه در هر شهری یک محل تجمع بزرگ دسته های عزاداری وجود دارد تاکید کرد: پلیس تسهیل ترافیک در این مناطق را به منظور عبور و مرور راحت هیاتهای عزاداری و عزاداران بر عهده داشته و در این راستا برنامه هایی را دستور کار داریم. روز عاشورا نیز طرح ویژه ترافیکی در شهرهای بزرگ اجرا می شود.
به گفته مهرایی، به جز ترددهای ضروری آتش نشانی و اورژانس که تسهیلاتی برای آنها در نظر گرفته شده است اولویت تردد با هیاتهای مذهبی است.
وی از رانندگان خواست در روز عاشورا از وسایل نقلیه شخصی استفاده نکنند و ظرفیت معابر را برای تردد هیات های عزاداری باز نگه دارند.
رئیس پلیس ترافیک شهری راهور پیش بینی کرد تردد در جادههای کشور در روزهای آینده در جادههای کشور افزایش یابد.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.