تمهیدات لازم برای ارایه مطلوب خدمات رفاهی فرهنگی به دانشجویان

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

اولین جلسه کارگروه فرعی تخصصی دانشجویی فرهنگی کمیته ماده ۲ موضوع مصوبه ی شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی ایران و تهران با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت و معاون دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی تهران و ایران برگزار شد.

به گزارش گروه علمی، پزشکی باشگاه خبرنگاران به نقل از وبدا؛ دکتر محمد حسین آیتی معاون دانشجویی فرهنگی وزارت بهداشت بر لزوم پیگیری ارائه مطلوب خدمات رفاهی به دانشجویان تاکید کرد و گفت: دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی تهران و ایران از سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند و به همین سبب ما تمام تلاشمان را می کنیم تا این گروه نخبه دانشگاهی، تمام همت خود را صرف مباحث آموزشی و تحصیلی و فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی کنند.

براساس این گزارش، دکتر محقق معاون دانشجویی و فرهنگی دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران از ایجاد تمهیدات لازم در زمینه مسائل فرهنگی و دانشجویی خبر داد و گفت: ما برای ارائه مطلوب خدمات رفاهی و فرهنگی به دانشجویان برنامه ریزی دقیقی انجام داده ایم و امیدواریم با حمایت های معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت بتوانیم از این مرحله نیز با سربلندی عبور نماییم.

بنابراین گزارش در این نشست علاوه بر برنامه ریزی دقیق برای ارائه خدمات رفاهی فرهنگی دانشجویان در دو دانشگاه، مقرر شد با توجه به نزدیک شدن به زمان خلق حماسه سیاسی انتخابات ریاست جمهوری، تمهیدات لازم برای خلق این حماسه در هر دو دانشگاه ایجاد شود و انتزاع دو دانشگاه هیچ خللی در فعالیتهای اجتماعی، سیاسی دانشجویان ایجاد نکند.

لازم به ذکر است در این جلسه نریمانی مشاور و معاون اجرایی و جهانگیری مسئول امور رفاهی معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت نیز حضور داشتند./ح


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ