تمکین خلعتبری از تصمیم های دایی

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

تعویض محمدرضا خلعتبری در بازی با استقلال خوزستان گفته می شد ناراحتی این بازیکن را از تصمیم علی دایی به همراه داشته است اما مهاجم پرسپولیس این گمانه زنی ها را تکذیب می کند.

محمدرضا خلعتبری

 

خانه ممتازنیوز: خلعتبری در رد شایعه ناراحتی اش از دایی می گوید:«هیچ مشکلی با نظرات دایی ندارم چون ایشان مربی است که من به نظراتش همیشه احترام می‌گذارم و این بار هم همین‌طور است انشاءالله سعی می‌کنم باز هم بهترین بازی‌هایم را برای پرسپولیس انجام دهم. این طبیعی است که زمان می‌برد تا یک بازیکن خودش را در یک تیم جا بیندازد.»

خلعتبری که باید برای بازی با تایلند همخودش را آماده کند دربارهٔ بازی آینده تیم ملی حرف های کوتاهی به زبان آورد:«خوشبختانه پس از صعود به جام جهانی و نتایج‌مان در مرحله مقدماتی جام ملت‌ها وضعیت ما خوب است اما دو بازی سخت در خانه تایلند و لبنان داریم که امیدوارم با گرفتن ۶ امتیاز کامل که برای ما مهم است به خواسته خود برسیم و صعودمان را قطعی کنیم. بالاخره تیم‌هایی مثل تایلند و لبنان همیشه در خانه خود سعی کرده‌اند با حمایت هواداران‌شان و شرایط خارج از زمین کار را برای رقیب‌هایشان سخت کنند. اما ما انشاءالله برای گرفتن امتیاز کامل می‌رویم تا دست پر به تهران برگردیم و با برنامه‌ریزی خوب و بازی‌های تدارکاتی به جام جهانی برویم.

قدس آنلاین

http://khanevarzesh.com | خانه ورزش
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *