تنبلی بازیکنان و سخت‌گیری سرمربی/ ولاسکو نفس شاگردانش را در توکیو گرفت

تمرین فشرده ملی پوشان والیبال پس از یک روز استراحت

تیم ملی والیبال ایران عصر دیروز اولین تمرین جدی و سنگین خود را زیر نظر سرمربی کار بلد خود در سالن دبستان اموری شهر توکیو انجام داد.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، ولاسکو که یکشنبه به خاطر سفر طولانی به شاگردانش استراحت داده بود،عصر دیروز با تمرین نفسگیری تلافی کرد.

مثل همیشه تمرین با حرکات کششی و سپس کار با کش آغاز شد. در تمرین با توپ تمرکز بر روی دریافت و سرویس بود. سرمربی تیم ملی که شاگردانش قرار است امروز به جای تمرین با استرالیا بازی کنند، بعد از تمرین دریافت و سرویس، بازیکنانش را به دو گروه تقسیم کرد. ترکیب تقریبا اصلی در سمت راست و ذخیره ها در زمین چپ بودند.
امیر غفور مثل همیشه سرحال نشان داد و حتی خوان سیچلو را وادار به تشویق کرد که سیچلو به او آفرین می گفت.

ولاسکو در این تمرین با جذبه بیشتری کار شاگردانش را زیر نظر گرفته بود و به آنهایی که خیلی جدی کار نمی کردند تذکر می داد و طوری نشان می داد که اصلا راضی نیست.

البته او در پایان گفت: همیشه اولین تمرین بعد از سفر طولانی خیلی سخت است. برگزار کردن تمرین خوب بعداز سفر کار سختی است. با این حال بازیکنانم خوب بودند اما نباید این موضوع را به آنها می گفتم.

او در خصوص علت روی خوش نشان ندادن به شاگردانش گفت: بچه ها خیلی خوب بودند. هرچند به آنها نگفتم.برای اینکه اگر می گفتم ۸۰ درصد آمادگی آنها کافی است، با ۶۰ درصد آمادگی تمرین می کردند. اما من گفتم ۱۰۰ درصد تا با ۸۰درصد آمادگی تمرین کنند. چرا که بعضی از بازیکن ها در تمرین تنبل هستند.


کری خوانی در تمرین

بعداز مسابقه تمرینی دوباره نوبت تمرین سرویس و دریافت رسید. در این موقع کری خوانی بازیکنان جو تمرین را تغییر داد. سرآمد همه کری خوانیها بین حمزه زرینی با مهدی مهدوی بود.


تشویق علی مباشری

علی مباشری که دو روز قبل از پرواز تیم به توکیو برای مسابقه های انتخابی المپیک انتخاب شده، آن هم به جای مجتبی میرزاجانپور، سوژه با تجربه های تیم ملی والیبال است. آنها در تمرین برای او سنگ تمام گذاشتند و وقتی خوب کار می کرد، او را با ماشاءا… تشویق می کردند. البته بعضی وقت ها هم می گفتند:« این علی مباشریه؟!؟!؟»

Very good برای قائمی

تمرین نفسگیر تیم ملی بعداز دوساعت تمام شد. در حالی که بقیه با پایان تمرین سرد می کردند،موسوی،مصطفی وند،غفور،مباشری و قائمی هنوز پشت تور تمرین می کردند. قائمی هم با سرویس های خوبش very good از خولیو ولاسکو جایزه گرفت.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *