تهرانی ها منتظر تعطیلی باشند

هنوز مدت زمان تعطیلی تهران در دهه اول شهریور مشخص نیست.اما از الان تهران آماده میزبانی از کشورهای جنبش غیرمتعهدها می شود.

خبرآنلاین : هنوز مدت زمان تعطیلی تهران در دهه اول شهریور مشخص نیست.اما از الان تهران آماده میزبانی از کشورهای جنبش غیرمتعهدها می شود.

سرهنگ محسن مهرایی رئیس پلیس ترافیک شهری درباره شرایط ترافیکی روزهای برگزاری اجلاس جنبش غیرمتعهد‌ها گفت: برای اجلاس غیرمتعهد ها که در دهه اول شهریور ماه در تهران برگزار می شود تدابیر ویژه ترافیکی اتخاذ شده است و محدودیت ترافیکی خاصی نیز درنظر گرفته شده است.البته تلاش خود را می کنیم تا کمترین محدودیتها را اعمال کنیم تا شهروندان پایتخت دچار مشکل نشوند.

همچنین علی سعیدلو معاون رییس جمهور در امور بین الملل هم در حاشیه جلسه هیات دولت اعلام کرد که هنوز مدت زمان تعطیلی تهران همزمان با اجلاس غیر متعهد‌ها مشخص نیست و این موضوع باید به تصویب هیات وزیران برسد. این موضوع به زودی مشخص می شود و آن را به اطلاع می رسانیم.

در تهران پنجم تا ششم شهریور اجلاس کار‌شناسان، هفتم تا هشتم اجلاس وزرا و نهم و دهم اجلاس سران غیر متعهد‌ها برگزار خواهد شد. جنبش غیرمتعهد‌ها ۱۲۰ عضو دارد که علاوه بر آن ۲۰ عضو دیگر از سازمان‌های بین‌المللی نیز ناظر این اجلاس هستند.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.