تهیه پیوست اجتماعی برای طرح تفصیلی در طول اجرای طرح

به گزارش خبرگزاری مهر،علیرضا جاوید در گفت و گو  با بیان این مطلب گفت : تهیه پیوست اجتماعی از موضوعات مهمی است که در تهیه طرح تفصیلی به آن توجه شده است و هم پیوند با نظرات مردم ، شورایاران و صاحبنظران تهیه می شود .

وی افزود : با این وجود مهم تر از تهیه پیوست اجتماعی در زمان تهیه طرح تفصیلی ، تدوین پیوست اجتماعی در طول اجرای طرح است که به این منظور هماهنگی های لازم با معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری نیز انجام شده است .

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران تصریح کرد : براین اساس متناسب با اجرای طرح و با پیشرفت اجرای طرح تفصیلی طی سنوات مختلف ، پیوست اجتماعی آن نیز تهیه خواهد شد و این موضوع از مهم ترین بازخوردهایی است که طرح تفصیلی جدید تهران به دست می آید .

وی در ادامه با بیان این که انعطاف پذیری و ساختاری – راهبردی بودن طرح از مزایای آن است ، افزود : با توجه به این مزیت در سال اول امکان پایش ، تدقیق و اصلاح طرح با توجه به سنجش بازخوردهای طرح فراهم است.

جاوید با اشاره به همکاری مشاوران در طول اجرا، پایش و اصلاح طرح تصریح کرد : این طرح با کار کارشناسی گروهی انجام شد و طبقه وسیعی از مهندسان مشاور و کارشناسان مختلف تلاش کردند و امیدواریم با اجرای مطلوب آن آینده بهتری برای شهر تهران رقم زده شود .


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *