توئیتر محبوب‌تر از فیسبوک در آمریکا

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

نتایج یک نظرسنجی تازه حاکی از آن است که توئیتر پرطرفدارترین شبکه اجتماعی بین نوجوانان آمریکایی است و محبوبیت آن از فیسبوک پیشی گرفته است.
 
بر اساس این نظرسنجی، نوجوانان آمریکایی با استفاده از توئیتر اولویت‌های خود را به روز کرده‌اند، در حالی که شاید کمتر دکمه لایک شبکه اجتماعی فیسبوک را زده باشند.
 
نتایج تحقیقات شرکت مالی Piper Jaffray از نوجوانان آمریکایی حاکی از آن است که ۲۶ درصد از آنها توئیتر را مهمترین شبکه اجتماعی قلمداد می‌کنند و فقط ۲۳ درصد از نوجوانان از شبکه اجتماعی فیسبوک استفاده می‌کنند؛ این رقم در مقایسه با سال قبل ۱۰ درصد کمتر است.
 
این یافته‌ها حدود یک هفته پس از آن انتشار یافته‌اند که توئیتر اعلام کرد قصد دارد یک میلیارد دلار از سهام خود را به صورت عمومی عرضه کند، امری که از رشد قابل توجه این شرکت حکایت می‌کند.
 
توئیتر هم اکنون ۲۱۸ میلیون کاربر فعال و سال قبل درآمدی معادل ۳۱۶ میلیون دلار داشت.
 
اما جین مونستر، تحلیل‌گر ارشد شرکت Piper Jaffray می‌گوید که فیسبوک هنوز یکی از موفق ترین تارنماهای شبکه اجتماعی است و با خرید هوشمندانه اینستاگرام هنوز تا حد بسیاری یکی از بهترین ابزارهای تبادل عکس و به اشتراک گذاشتن کلیپ‌های ویدئویی محسوب می‌شود.
 
وی می‌گوید: اینستاگرام نقش مهمی در تبادل عکس و ویدئو برای فیسبوک داشت و احتمالا یکی از بهترین راه‌ها برای ارتباط با فیسبوک محسوب می‌شود.
 
به گزارش صدای آمریکا، توئیتر و فیسبوک و اینستاگرام هنوز در مقایسه با سایر تارنماهای شبکه‌های اجتماعی بین نوجوانان آمریکایی محبوب‌ترین و پرطرفدارترین می باشند.
 
کمتر از ۱۰ درصد نوجوانان آمریکایی از تامبلر، گوگل پلاس و یا تارنماهای دیگر استفاده می‌کنند.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ