توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد؛ امروز

گردآوری توسط گروه آموزش ممتازنیوز

خبرگزاری آریا-توزیع اینترنتی ‌کارت ورود به جلسه آزمون کارشـــــناسی ارشد سال ۹۳، ساعت ۱۸ امروز، یکشنبه (۱۳ بهمن) آغاز می شود.
به گزارش خبرگزاری آریا،رییس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبان این آزمون برای تهیه پرینت (نسخه چاپی) این کارت باید به پایگاه اینترنتی این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند.
دکتر ابراهیم خدایی با بیان این که توزیع کارت تا یک روز قبل از هر نوبت آزمون ادامه خواهد داشت؛ افزود: آزمون کارشناسی ارشد در دو نوبت صبح و عصر روزهای چهارشنبه شانزدهم، پنجشنبه هفدهم و جمعه هجدهم بهمن در ۶۲ شهرستان برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد: چنانچه کارت ورود به جلسه نقصی داشته باشد داوطلبان می توانند با مراجعه به باجه های رفع نقص که نشانی آن در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است مراجعه کنند.
رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ حدود ۹۵۰ هزار نفر شرکت کرده اند که نسبت به آزمون پیشین ۶۰ هزار نفر افزایش داوطلب داشته است.
دکتر خدایی گفت: ۵۲ درصد داوطلبان زن و ۴۸ درصد مرد می باشند.
رییس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: ظرفیت پذیرش این آزمون کم نخواهد شد و احتمال افزایش آن وجود دارد.
خدایی تصریح کرد: ساعت برگزاری آزمون در نوبت صبح ۸ و عصر ۴:۳۰ قیقه خواهد بود و درهای حوزه های امتحانی نیم ساعت پیش از آغاز آزمون بسته خواهد شد.
رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد نیمه دوم اردیبهشت اعلام خواهد شد.


خبرگزاری ممتاز به نقل از آریا
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ