توزیع میوه شب عید در ۲۵ استان کشور آغاز شد

سرپرست سازمان تعاون روستایی ایران گفت: توزیع میوه شب عید با تخفیف ۲۵ تا ۳۰ درصد در ۲۵ استان‌ کشور شروع شده و در سایر استان‌ها نیز ظرف امروز یا فردا توزیع انجام می‌شود.

توزیع میوه شب عید در ۲۵ استان کشور آغاز شد

به گزارش ممتاز نیوز، ایوب فصاحت با بیان اینکه میوه شب عید در ۲۵ استان توزیع شروع شده است، اظهار کرد: در سایر  استان‌ها نیز امروز تا آخر وقت یا فردا توزیع صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این میوه‌ها شامل پرتقال، سیب قرمز و  سیب زرد است، گفت: پرتقال کیلویی ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان و سیب کیلویی  ۲۵ تا ۳۲ هزار تومان به صورت  متوسط  در استان‌ها توزیع می شود.

سرپرست سازمان تعاون روستایی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد در ادامه گفت: قیمت‌های ذکر شده حداقل ۲۰ درصد پایین تر از نرخ بازار است.

به گفته وی استانداران در ستاد تنظیم بازار برای مراعات حال مردم قیمت‌ها را از این مقدار نیز پایین‌تر  آورده اند. در تهران نزدیک به ۳۰ درصد زیر نرخ بازار عرضه داریم و در اکثر استان‌ها  نیز قیمت‌ها  ۲۵ تا ۳۰ درصد کمتر از نرخ بازار است.

وی تصریح کرد: عمده توزیع در دو روز آخر سال است و بخش کوچکی از این میوه‌ها هم برای ۱۳ روز عید نوروز توزیع می شود.

فصاحت با بیان اینکه ۲۰ هزار تن میوه برای شب عید در نظر گرفته شده است، گفت: اگر استانی نیاز به سیب و پرتقال داشته باشد ذخایر احتیاطی داریم  که به محض کمبود ارسال می‌کنیم.

انتهای پیام/


ایران

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.