توزیع ۱۰ تن کیسه زباله در روز ۱۳ فروردین

۸فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به آمادگی این سازمان به مناسبت روز طبیعت گفت :‌ همزمان با ۱۳ فروردین ، روز طبیعت ، ۱۰ تن کیسه زباله در بوستان‌های تهران توزیع خواهد شد.

مهندس محمد فیاض در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران باضمن بیان این مطلب اظهار کرد: در کنار توزیع کیسه‌های زباله در بوستان‌ها و میان شهروندان برای جمع‌آوری پسماند تولید شده ، کیسه‌های پارچه‌ای نیز در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت . این کیسه‌‌ها محتوی محصولات فرهنگی و آموزشی به ویژه برای کودکان و نوجوانان است.
 وی افزود : با هماهنگی مناطق ۲۲ گانه شهرداری نیز ، در بوستان‌های بزرگ  هر منطقه در این روز ، برنامه ‌های شاد و ویژه‌ای از جمله اجرای نمایش  با موضوع پسماند و اهمیت تفکیک زباله تر از زباله خشک به اجرا درخواهد آمد.
 مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران افزود :‌ نیروهای نظافت و نگه داشت مناطق نیز پیش از روز طبیعت ، بوستان‌ها را برای حضور شهروندان نظافت و آماده خواهند ساخت همچنین در پایان روز ۱۳ فروردین بوستان‌ها و معابر تهران به سرعت نظافت خواهند شد.
 فیاض ضمن درخواست از شهروندان برای رعایت نظافت در بوستان‌ها تصریح کرد : در بوستان‌های شهر مخازن متعدد زباله تعبیه شده است تا شهروندان زباله‌ها را داخل آنها قرار داده و از کیسه‌های زباله‌ای که در اختیار آنها گذاشته می‌شود استفاده کنند تا نمای شهر با انبوه زباله از بین نرود./جم


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *