توسط مدیرعامل این گروه صورت گرفت تشریح برنامه های سایپا برای تحقق اقتصاد مقاومتی

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

توسط مدیرعامل این گروه صورت گرفت
تشریح برنامه های سایپا برای تحقق اقتصاد مقاومتی

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در حوزه صنعت خودرو خبر داد و گفت: برنامه ها و دستورالعمل های اقتصاد مقاومتی سرلوحه فعالیت های سایپا است.

به گزارش ممتازنیوز، سعید مدنی اظهار کرد: توجه به ظرفیت های داخلی، استفاده از توانمندی های موجود در مجموعه گروه خودروسازی سایپا و ایجاد زمینه بروز و ظهور استعدادها و توانمندی های درونی در دستور کار گروه قرار گرفته است.
وی افزود: کاهش نیاز به مواد اولیه خارجی و الگوبرداری از صنایع روز جهان جهت بومی سازی دانش از جمله اهدافی است که سایپا برای دستیابی به آن ها سرمایه گذاری و برنامه ریزی کرده است.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: افزایش عمق داخلی سازی محصولات و طراحی پلت فرم خودرو که زمینه ساز ارتقا دانش مهندسان داخلی است در حال حاضر در سایپا وارد فاز اجرایی شده و برنامه های جدیدتری را نیز در سال آینده در دستور کار خواهیم داشت؛ ضمن این که این اقدام موجب کاهش آسیب پذیری مجموعه در برابر تهدیدات اقتصادی خارجی خواهد شد.
مدنی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم با هدف گذاری تولید صادرات محور زمینه ورود ارز را به داخل کشور فراهم کرده و هم موجبات افزایش سطح اشتغال و کارآفرینی را در این مجموعه ایجاد کنیم.
وی تاکید کرد: همزمان با افزایش سطح حمایت دولت از صنایع کشور، تلاش می کنیم با فراهم کردن زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی در صنعت خودرو ضمن تولید محصول با برندهای مشترک، جایگاه خود را در بازارهای داخل و خارج حفظ کرده و امکان ورود به بازارهای بین المللی جدید را فراهم کنیم.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب را زمینه ساز توجه بیشتر به توانمندی های ناشناخته داخلی برای بهبود فضای کشور عنوان کرد و گفت: تقویت فرهنگ جهادی از طریق افزایش مشارکت و مسئولیت پذیری در کنار افزایش بهره وری، کارآفرینی و سرمایه گذاری مهم ترین اهداف حال و آینده سایپا است.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *