توصیه هاشمی به عارف

محمدرضا عارف، معاون اول دولت خاتمی و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه سخنرانی خود در تالار ابن سینا دانشکده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: اینکه گفتم ما در قبال راهبرد، تاکتیک هم داریم و این است که همه برنامه‌ها را نباید اعلام کنیم.

وی در پاسخ به پرسش مبنی بر اینکه جزئیات دیدار شما با آقای هاشمی چه بوده است، گفت: بنده همیشه به آقای هاشمی ارادت داشته و دارم و از سرمایه‌های انقلاب است و همواره برای مشورت خدمت ایشان می‌روم و از رهنمودهای ایشان استفاده می‌کنم.

 به گزارش خبرگزاری فارس، این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: جلسه دیدار بنده با آقای هاشمی برای استفاده از رهنمودهای ایشان بود و آیت‌الله هاشمی توصیه جدی به من برای مشارکت جدی در انتخابات داشتند.

 عارف در پاسخ به سؤال دیگری بر این اساس که آیا با آقای روحانی در جهت اجماع دیداری داشته‌اید یا خیر، تأکید کرد: هیچ جلسه‌ای با آقای روحانی در خصوص اجماع نداشته‌ام.

نوشته توصیه هاشمی به عارف اولین بار در ممتازنیوز، پورتال جامع آموزشی اطلاع رسانی کشور ، مجله اینترنتی ، خبر ، ورزش ،تکنولوژِی News,Sport پدیدار شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *