توضیح مدیر شبکه جام‌جم دربارهٔ قطع برنامه تبلیغاتی عارف

ایران > انتخابات– ممتازنیوز:
در پی بروز اشکال فنی که منجر به قطع برنامه‌ی تبلیغاتی شامگاه یکشنبه محمدرضا عارف، یکی از نامزدهای یازدهمین دوره‌ی ریاست جمهوری در شبکه جام‌جم سیما شد، مدیر این شبکه جهانی توضیحاتی را ارائه کرد.

ایسنا نوشت: محمد طلوعی، مدیر شبکه‌ جهانی جام‌جم گفت: نوار ضبط‌شده‌ این برنامه در حین پخش دچار اشکال فنی شد و تلاش همکاران فنی شبکه جام‌جم برای برطرف کردن مشکل در کوتاه‌ مدت زمان میسر نشد؛ لذا مسؤولان صداوسیما تصمیم گرفتند برای محفوظ ماندن حق این نامزد محترم، برنامه‌ کامل را مجددا شب جمعه (دهم خرداد ماه) پخش کنند.

مدیر شبکه جام‌جم توضیح داد: البته این برنامه پس از رفع اشکل برای مخاطبان ایرانی ساکن در آمریکا و آسیا پخش شد اما هم‌وطنان در اروپا نتوانستند این برنامه را ملاحظه کنند که ان‌شاالله با پخش کامل و مجدد این برنامه در زمان اعلام شده، این عزیزان نیز شاهد برنامه‌های تبلیغاتی این نامزد خواهد بود.

وی با اشاره به فشردگی زمان ضبط برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری در موعد مقرر و تلاش برای پخش این برنامه‌ها در زمان‌های اعلام شده، وجود اشکالات فنی از این دست را محتمل دانست و با عذرخواهی از مخاطبان این برنامه و نامزد انتخاباتی، افزود: این برنامه به هیچ وجه اصلاح محتوایی نداشته است و همان‌طور که توضیح داده شد اشکال فنی سبب بروز این مساله شده است.

یکشنبه شب نوبت پخش برنامه محمدرضا عارف در شبکه جام‌جم بود که پس از ۱۵ دقیقه از آغاز پخش آن، به سبب نقص فنی متوقف شد.


RSS
ماخذ:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ