توقف افتتاح حساب مسکن ویژه تهرانسر

مدیرامور طرح و برنامه مسکن از اتمام مهلت افتتاح حساب مسکن ویژه تهران (پروژه تهرانسر) خبر داد.

اردشیر بیژنی گفت: پس از اینکه یک بار مهلت افتتاح حساب مسکن ویژه تهران تمدید و مقرر شده بود که وزارت راه ‌وشهرسازی زمان اتمام افتتاح حساب را به اطلاع بانک مسکن خواهد برساند، اتمام افتتاح حساب در شعب بانک مسکن روز پنج شنبه هفته گذشته اعلام شد.
وی با بیان اینکه این عدم افتتاح حساب در سیستم بانک مسکن وجود دارد و نیازی به بخشنامه نیست،ادامه داد: شعب بانک مسکن از این موضوع اطلاع دارند و آن را اجرا خواهند کرد.
بیژنی در پاسخ به این سوال که آیا انصراف از مسکن ویژه تهران نیز به شعب بخشنامه شده است،گفت:‌انصراف از مسکن ویژه تهران به شعب بانک مسکن بخشنامه شده است.
مدیرامور طرح و برنامه بانک مسکن افزود: سیستم انصراف مسکن ویژه تهران به صورت مکانیزه است و متقاضیانی که قصد انصراف از مسکن ویژه تهران دارند باید نامه‌ای از وزارت راه و شهرسازی مبنی بر انصراف را به شعب تحویل دهند.
وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از متقاضیان از مسکن ویژه تهران انصراف داده‌اند گفت:‌آمار جدید را ندارم اما به هر حال حساب‌ها رو به کاهش است و انصراف وجود دارد.
وی پیشتر (دوشنبه هفته گذشته) در گفت ‌وگو با فارس اعلام کرده بود که ۲۲۷۰ نفر ثبت ‌نام کرده‌اند و هفت نفر انصراف داده‌اند.


پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *