توقیف ۱۱۶خودرو با خلافی بالای یک میلیون

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

توقیف ۱۱۶خودرو با خلافی بالای یک میلیون

پرشین خودرو: ۱۱۶دستگاه خودرو دارای خلافی بیش از یک میلیون تومان توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از سامانه خبری پلیس، در مسیر اجرای بند ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی طی ۲۴ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۴ روز پنج شنبه، با تشدید اقدامات کنترلی، ۱۱۶ دستگاه خودرو که خلافی بیش از یک میلیون تومان داشتند شناسایی و از ادامه تردد آن ها در محورهای مواصلاتی پایتخت جلوگیری شد.
بر اساس این گزارش، طبق قانون در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به ۱۰ میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند خودروی وی توقیف و از تردد آن جلوگیری خواهد شد.
در ادامه این گزارش آمده است: در این مدت علاوه بر یک فقره تصادف فوتی که منجر به کشته شدن یکی از شهروندان شد، ۶۵ مورد تصادف جرحی و ۱۰۲فقره تصادف خسارتی نیز در نقاط مختلف سطح پایتخت رخ داده است.
این گزارش می افزاید: علاوه بر کشف دو دستگاه خودرو مسروقه، با اجرای طرح انضباط ترافیکی یک هزار و هفت دستگاه خودرو و ۵۰۸ دستگاه موتورسیکلت متخلف،از سوی ماموران راهور تهران بزرگ توقیف و به پارکینگ منتقل کنند.
در بخش دیگر این گزارش آمده است: حرکت خلاف جهت، نداشتن پلاک، به همراه نداشتن گواهینامه، نقص فنی، مخدوش بودن پلاک، سرعت و سبقت غیر مجاز و تخلفات حادثه ساز ا و تشدید برخورد با رانندگان و موتورسیکلت سواران متخلف، از علل توقیف این خودروها و موتورسیکلت ها در این مدت زمان می باشد.


پرشین خودرو |
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ