توقیف ۳۱۶ خودرو در جاده‌های استان زنجان

۲۸ام بهمن ،

توقیف ۳۱۶ خودرو در جاده‌های استان زنجان

جانشین پلیس راه استان زنجان با اشاره به توقیف ۳۱۶ خودرو در جاده‌های این استان گفت: به رانندگان پیشنهاد می‌شود، رعایت نکات ایمنی را جدی بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ممتازنیوز به نقل از فارس، علی‌اصغر شیرمحمدی اظهار کرد: متاسفانه بعضی از رانندگان با وجود تاکیدات بسیاری که در زمینه رعایت نکات ایمنی وجود دارد، آن‌ها را نادیده گرفته و همین امر سبب وقوع حوادث ناگوار و مرگ اشخاص می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بی‌توجهی به نکات ایمنی و عدم همراه داشتن لوازم ایمنی سبب مرگ هفت نفر در جاده‌های استان شده است، اضافه کرد: در صورتی که دقت لازم در زمان رانندگی وجود داشته باشد، چنین حوادث ناگواری پیش نمی‌آید.

جانشین پلیس ره استان زنجان همچنین با تاکید بر عدم رانندگی در زمان خستگی و خواب‌آلودگی افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد که اغلب حوادث رانندگی در این زمان‌ها به وقوع می‌پیوندد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ارائه گزارشی از حوادث رانندگی رخ داده در جاده‌های استان در طول هفته قبل نیز اشاره داشت و گفت: متاسفانه بر اثر حوادث رانندگی در جاده‌های استان در مدت مذکور هفت نفر جان باختند.

شیرمحمدی همچنین با اشاره به اشاره وقوع سه تصادف فوتی در جاده‌های استان اضافه کرد: هفته قبل همچنین ۱۱ تصادف جرحی نیز در جاده‌های استان به وقوع پیوست.

وی با اشاره به اینکه در مدت مذکور ۲۸ نفر در جاده‌های استان مجروح شدند، افزود: با آمار گرفته شده هفته قبل ۱۸ تصادف خسارتی نیز در جاده‌های استان رخ داد.

جانشین پلیس ره استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به توقیف ۳۱۶ خودرو در جاده‌های استان خاطر نشان کرد: همچنین در مدت مذکور چهار دستگاه موتور سیکلت نیز در جاده‌های استان توقیف شده است.

شنبه ۲۸ بهمن   ۱۲:۴۸

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *