تولید روزانه ۸۰۰ دستگاه تیبا در سایپا آغاز شد

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

پروژه تولید روزانه ۸۰۰ دستگاه خودرو تیبا در گروه خودروسازی سایپا با آماده سازی خطوط تولید کلید خورد

به دنبال افزایش سطح رضایت مندی مشتریان از خودرو تیبا که هم اکنون در دو شرکت سایپا کاشان و سایپا تولید میشود با تعریف پروژه ای به جهت پاسخگویی بازارهای داخلی و خارجی تولید این خودرو به ۸۰۰ دستگاه در روز خواهد رسید.
پروژه تولید روزانه ۸۰۰ دستگاه تیبا در گروه سایپا آغاز شد

بر اساس این گزارش خودرو تیبا با داشتن قیمت مناسب ، برخورداری از استانداردهای فنی و ایمنی روز به همراه خدمات پس از فروش گسترده توانسته است در بازارهای داخلی و صادراتی جایگاه مناسبی را به دست آورد ضمن اینکه رونمایی از مدل هاچ بک این خودرو به نام تیبا ۲ نیز با استقبال مشتریان مواجه شده و بازار داخلی آماده عرضه این خودرو در پایان سال جاری میباشد .
خطوط تولید تیبا در کارخانه سایپا در تهران مراحل نهایی خود را طی میکند و به زودی فاز اول تولید تیبا ۲ در سایپا آغاز خواهد شد .
این اقدام سایپا در پاسخ به تقاضای فراوان مشتریان برای خرید این خودرو و استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود تولیدی در شرکت سایپا صورت گرفته و بر اساس آمارهای تولید این خودرو در سال جاری نسبت به سال قبل با افزایش تولید چشمگیری روبرو شده است و بیش از ۲۹ هزار دستگاه خودرو تیبا در سال جاری تولید شده که نسبت به آمار ۱۲ هزار دستگاهی سال قبل رشد چشمگیری را نشان میدهد .
گفتنی است خودرو تیبا هم اکنون به عنوان دارنده بیشترین میزان رشد تولید در میان خودروهای داخلی ، در بازارهای داخلی و خارجی به عنوان یک خودرو پرطرفدار محسوب شده و توانسته وزن صادراتی سایپا را نیز افزایش دهد .


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ