توپی برای شستن ظرف ها +عکس

پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

شست وشوی ظرف های کثیف یکی از سخت ترین کارهایی است که می توان انجام داد زیرا معمولا پس از غذا آدم سنگین شده و دیگر توان تکان خوردن ندارد. تا به حال وسیله های متفاوتی برای رفع این مشکل ساخته شده است که مهمترین آن ماشین ظرف شویی است.

به گزارش گروه خواندنی های ممتاز نیوز، استفاده از ماشین های ظرف شویی نیازمند صرف هزینه و همچنین استفاده بسیار بسیار از آب و برق است به همین سبب اشخاصی که این دستگاه ها را در خانه دارند تنها در شرایط خاص و هنگام بسیار بودن ظرف ها از آن استفاده می کنند.

“یئونجین جو” طراحی است که به تازگی توانسته با ایده ای ناب مشکلات متداول را برطرف کند. این طراح از توپی رونمایی کرده است که می تواند در سینک ظرف شویی غوطه ور شده و ظرف ها را پس از چند ساعت کاملا بشوید.

این توپ کوچک وسیله ای برای شستن ظرف ها با کمترین مشکل است. جنس آن از مواد قابل بازیافت ساخته شده است و با استفاده از باتری یا شارژی کار می کند. همچنین این دستگاه می تواند در صرفه جویی در مصرف برق، آب و حتی زمان بسیار مفید باشد.

برای تمیز کردن ظروف باید این دستگاه قابل حمل را داخل سینک گذاشته و سپس توپ خودش می تواند دور سینک گشته و جرم ها را از ظروف جدا کند. این وسیله با وسواسی که دارد تمامی جرم ها و میکروب های ظروف و حتی میوه ها را می گیرد.

این توپ ظرفشویی می تواند مشکلات بسیاری را در آینده از بین ببرد زیرا در موارد مختلف سبب صرفه جویی می گردد. این توپ ظرفشویی قرار است تا ۱۰ سال آینده ساخته شده و روانه بازار شود.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *