تیم ملی نوجوانان مصدوم و سرما خورده ندارد

۱۹م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به گزارش ورزش سه به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر توابی پزشک تیم ملی دربارهٔ آخرین وضعیت بازیکنان تیم ملی گفت: اینجا خطر سرماخوردگی وجود دارد، چرا که دمای اتاقها با دمای راهروها، با دمای آسانسورها، با دمای رستوران و لابی و سالن های هتل متفاوت است و اگر بازیکنان مراقب نباشند خطر سرماخوردگی وجود دارد. ضمن اینکه وقتی برای سوار شدن به اتوبوس چند ثانیه ای از هتل خارج می شویم سرمای منهای چند درجه وجود دارد و اگر بازیکنان پوشش مناسبی نداشته باشند خیلی راحت سرما می خورند.
وی ادامه داد: با داروهای تقویتی و برنامه غذایی که به بازیکنان داده ایم مقاومت بدنی آنها را بالا نگاه می داریم و اجازه ورود سرما را به آنها نمی دهیم. البته چند بازیکن کمی احساس سرماخوردگی داشتند که با تجویز دارو توانستیم بازیکنان را به شرایط مناسب بازگردانیم. البته در کادر فنی و سرپرستی و رسانه ای هم سرماخوردگی هایی ملاحظه شد که با تجویز دارو هم توانستیم سرماخوردگی را مهار کنیم.
حسین ترکمانی فیزیوتراپ تیم ملی هم دربارهٔ آخرین وضعیت بدنی و مصدومیت بازیکنان تیم ملی گفت: همه بازیکنان در وضعیت خوبی قرار دارند و فعلا مصدومی نداریم. روز اول امیرنصر آزادانی در تمرین مصدومیتی از ناحیه آشیل پیدا کرد که توانستیم در کلینیکی که ایجاد کرده ایم او را برسانیم و در بازی مقابل قزاقستان هم به خوبی بازی کرد. دیگر بازیکنان هم در وضعیت خوب بدنی قرار دارند و آسیب دیدگی در بازیکنان دیده نمی شود. سطح بازیها بالاست و برخوردها شدید است ضمن اینکه تیم های مقابل ایران اروپایی می باشند و یک تا دو سال بزرگتر و از جثه های بزرگ تری برخوردارند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *