تکذیب ائتلاف شریعتمداری با اصلاح‌طلبان

ایران > انتخابات
سخنگوی ستاد انتخاباتی محمد شریعتمداری پیوستن این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری به ائتلاف کاندیداهای اصلاح‌طلب را تکذیب کرد.

ایسنا نوشت: بهرامی سخنگوی ستاد انتخاباتی شریعتمداری در واکنش به بعضی خبرها انتشار یافته مبنی بر پیوستن شریعتمداری به ائتلاف کاندیداهای اصلا‌ح‌طلب با تکذیب این خبر اظهار کرد: نمی‌دانیم ریشه این خبر از کجا است و شورای مشورتی ۴۶ نفره کیست و چگونه ساخته و پرداخته شده است.

وی با بیان این‌که از وجود چنین شورای (شورای مشورتی ۴۶ نفره اصلاح‌طلبان بی‌اطلاع هستیم) افزود: اینگونه خبرها ساخته و پرداخته ذهن‌های مریضی است که می خواهند با تولید این خبرها واکنش‌هایی دیگران برانگیزند، من این خبر را تکذیب می‌کنم چرا که چنین ائتلافی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: البته آقای شریعتمداری از ابتدا به دنبال ایجاد وحدت میان هم کاندیداهای اصلاح‌طلب و هم اصول گرا بوده است؛ چراکه معتقدند تعدد بسیار کاندیداها سبب سردرگمی مردم، شکستن آرا و پیروزی کاندیدای منتخب با فاصله رای کم خواهد شد که به مصلحت نیست. تلاش‌هایی از سوی ایشان برای وفاق میان کاندیدای مختلف جریان‌های گوناگون سیاسی انجام شده است، ایشان مذاکرات مختلفی با‌آقای خاتمی و هاشمی نیز داشته‌اند که اگر این بزرگواران صلاح بدانند به موقع منتشر خواهد شد. چراکه اصولا با آمدن یا نیامدن آقای هاشمی و آقای خاتمی شکل حضور هم جریان اصلاح‌طلب و هم اصول‌گرا متفاوت خواهد شد.

وی در پایان اظهارات خود بر رعایت اخلاق رسانه‌ای از سوی رسانه‌ها و جلوگیری از انتشار یافتن خبرها غیررسمی و غیرمعتبر تاکید کرد.

در خبرها آمده بود به پیشنهاد کاندیداهای عضو ائتلاف سه گانه اصلاح‌طلبان و موافقت شورای مشورتی ۴۶ نفره این طیف و شخص سید محمد خاتمی شریعتمداری به ائتلاف کاندیداهای جبهه اصلاحات برای انتخابات ریاست جمهوری پیوست.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ