تکذیب شایعه برکناری مدیرعامل استقلال به خواست همراه اول

عضو هیئت‌مدیره استقلال شایعه درخواست همراه اول برای برکناری مدیرعامل این باشگاه را تکذیب کرد.

تکذیب شایعه برکناری مدیرعامل استقلال به خواست همراه اول

به گزارش ممتاز نیوز، تیم فوتبال استقلال در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل طلب آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی اسبق خود قرار دارد و این مسئله در چند روز اخیر به بزرگ‌ترین دغدغه هواداران استقلال تبدیل شده است.

استقلالی‌ها برای پرداخت مطالبات سرمربی ایتالیایی تنها تا ۱۰ فروردین فرصت دارند و اگر تا آن موقع نتوانند طلب او را پرداخت کنند با چالش‌های جدی از جمله حذف از لیگ قهرمانان آسیا روبرو خواهند شد.

استراماچونی سرمربی اسبق استقلال که دو فصل پیش به مدت سیزده هفته هدایت آبی‌پوشان را بر عهده داشت،‌ به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش تهران را بی‌خبر ترک کرد و به کشورش ایتالیا بازگشت.

در چند روز گذشته باشگاه استقلال جلسات مهمی در رابطه با تامین هزینه مطالبات سرمربی ایتالیایی با همراه اول حامی مالی باشگاه برگزار کرد. در این روزها شایعه شده بود که سیدحجت کریمی عضو هیئت‌مدیره استقلال در مصاحبه‌ای گفته که همراه اول در ازای پرداخت پول از باشگاه استقلال خواسته که علی فتح‌الله‌زاده را از سمت مدیرعامل استقلال برکنار کنند.

از همین رو کریمی در گفت‌گویی کوتاه در رابطه با صحت این مصاحبه و شرط همراه اول از باشگاه استقلال برای پرداخت پول در ازای برکناری فتح‌الله‌زاده گفت: اصلا این موضوع صحت ندارد و من اصلا چنین صحبتی را انجام نداده‌ام. من شنیده‌ بودم که همچین صحبتی را همراه اول انجام داده و حتی گفته بودم که اگر چنین صحبتی را انجام داده‌اند، مدرکی را در این رابطه ارائه بدهند. من این موضوع را به شدت تکذیب می‌کنم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *