تکلیف «آقای الف» مشخص می گردد

۱۷فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

کارگردان فیلم سه بعدی “آقای الف” امروز با مدیران وزارت ارشاد جلسه‌ای خواهد داشت تا زمان و چگونگی اکران این اثر مشخص شود.
علی عطشانی دربارهٔ دلایل اکران نشدن این فیلم در نوروز ۹۲ گفت: یک هفته مانده به اکران نوروزی بنیاد فارابی پخش‌کننده فیلم عنوان کرد که پرده سینمای هویزه مشهد هنوز از گمرک ترخیص نشده و بعید به نظر می‌رسد که بتوانیم این کار را تا قبل نوروز انجام دهیم.

وی افزود: از طرف دیگر مدیر سینما آزادی هم تاکید که دستگاه دیجیتال این سینما که برای نمایش آثار سه بعدی در نظر گرفته شده، مشکل دارد و باید تعمیر شود. در این شرایط ما فقط یک سالن ایوان شمس را در اختیار داشتیم که دو سانس اول آن هم پر بود. به همین سبب تصمیم گرفتیم که اکران نوروزی را به تعویق بیاندازیم.

عطشانی ادامه داد:اما در این میان عظیمی میرآبادی و فرجی از طرف ارشاد کاملا پیگیر اکران “آقای الف” بودند. آنها همچنان در تلاش می باشند که حتما فیلم بعد از تعطیلات روی پرده برود. امروز شنبه ۱۷ فروردین‌ماه هم جلسه‌ای با دوستان در ارشاد داریم و امیدوارم بتوانیم شرایط نمایش را فراهم کنیم.

وی عنوان کرد: البته مشکل سینما آزادی هم تا ۲۰ فروردین ماه برطرف می‌شود و پرده سینما هویزه هم در این هفته ترخیص خواهد شد. برای من مهم نیست فیلم در چه زمانی روی پرده برود بلکه بیشتر می‌خواهم فیلم در شرایط درستی دیده شود.

پیش از این محسن علی‌اکبری تهیه‌کننده “تلفن همراه رئیس جمهور” کار قبلی عطشانی نیز از اکران این فیلم در اردیبهشت ماه خبر داده بود. در این صورت شاید این برای اولین بار است که دو فیلم همزمان از یک کارگردان اکران می‌شود.
 

۵۷۵۷

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *