تکمیل ظرفیت کنکور تا ۱۴ آبان تمدید شد

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ ۴شنبه ۱۰م آبان ،

erfan-7-9.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره iبه شرایط شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری از تمدید مهلت این مرحله از تکمیل ظرفیت، تا یکشنبه ۱۴ آبان ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه مهلت مرحله تکمیل ظرفیت کنکور از دوشنبه از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش iبه نشانی www.sanjesh.org آغاز شد، گفت: آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق iبه انجام تکمیل ظرفیت نشده‌اند، می‌توانند تا روز یکشنبه، ۱۴ آبان ماه جاری نسبت iبه انتخاب ۱۰ کد رشته اقدام نمایند.

وی در خصوص شرایط شرکت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت، اظهارکرد: داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نموده و بر اساس کارنامه نتیجه اولیه مجاز iبه انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند در این مرحله شرکت نمایند.

توکلی با اشاره iبه پرداخت الکترونیکی ۲۸۰۰ تومان برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت، گفت: ظرفیت پذیرش دانشجو در این مرحله بر اساس تقاضای بعضی دانشگاه‌ها iبه اعلام ظرفیت تازه در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص نحوه شرکت پذیرفته‌شدگان نهایی کنکور ، تصریح نمود: در صورت قبولی نهایی این دسته از داوطلبان در این گزینش، قبولی پیشی آنان «کان‌لم یکن» تلقی خواهد شد و چنانچه داوطلبان متقاضی، در دوره‌های روزانه مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند و یا قبولی پیشی آنان دوره روزانه باشد، حتی با دادن انصراف از تحصیل نیز حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال بعد () را نخواهند داشت.

مشاورعالی سازمان سنجش افزود: iبه پذیرفته‌شدگان تأکید می‌شود در تکمیل فرم تقاضانامه شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه دقت کافی داشته باشند، در غیر این صورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

توکلی با تاکید بر اینکه در صورت قبولی نهایی این دسته از داوطلبان در این گزینش، با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد، خاطرنشان نمود: پذیرفته‌شدگان متمرکز آزمون سراسری در هر یک از کد رشته‌های تحصیلی بورسیه و یا شرایط خاص که iبه دستگاه‌های اجرایی تعهد خدمت دارند و همچنین پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی و رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان دیپلمه رسمی و یا پیمانی شاغل در وزارت آموزش و پرورش مجاز iبه ثبت‌نام و شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه نمی‌باشند.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ