تیم کشتی نوجوانان کشورمان به مقام سوم جهان دست یافت

به گزارش ایرنا، کشتی گیران نوجوان کشورمان موفق شدند در این مسابقات در باکو با کسب یک مدال طلا و شش مدال برنز مقام سوم نوجوانان جهان را از آن، خود کنند.

جمهوری آذربایجان با کسب هشت مدال ( دو طلا ، سه نقره و سه برنز ) با کسب ۷۴ امتیاز در رده دوم جهان ایستاد و کشتی گیران نوجوان روسیه با کسب ۷۷ امتیاز مقام نخست تیم جهان را از آن خود کردند.

تیم ملی کشتی نوجوانان ایران با ۱۰ کشتی گیردر اوزان ۴۲ ، ۴۶ ، ۵۰ ، ۵۴، ۵۸، ۶۳ ، ۶۹ ، ۷۶ ، ۸۵ ، ۱۰۰ کیلوگرم در این مسابقات در باکو شرکت کرد و در مجموع با کسب یک مدال طلا و شش برنز به مقام سوم جهان دست یافت.

رقابت ها کشتی نوجوانان جهان در رشته مردان و زنان طی روزهای ۲۱ تا ۲۷ اگوست (۳۱ مرداد تا ۶ شهریورماه ) برگزار می شود و در مجموع بیش از ۸۵۰ نفر اعم از کشتی گیر، کادر فنی تیم ها و داوران بین المللی از ۴۱ کشور جهان به جمهوری آذربایجان سفر کردند.

تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران در نخستین روز این مسابقات، یک مدال طلا توسط ˈعلی محمد زادهˈ در وزن ۵۰ کیلوگرم و سه مدال برنز توسط ˈسمیر یاوریˈ در وزن ۵۸ کیلوگرم، ˈ رضا مظفریˈ در ۶۹ کیلوگرم و ˈحسین شهبازیˈ در ۸۵ کیلوگرم کسب کرد.

در دومین روز این مسابقات ˈصابر خانجانیˈ در ۴۶ کیلوگرم مدال برنز ، ˈ حسین روزبه ˈ در ۶۳ کیلوگرم مدال برنز و در ۱۰۰ کیلوگرم ‘ علی اصغر اکبری ‘ موفق به کسب مدال برنز شدند.

خاورم/۱۱۰۸/۵۳۶

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۸۷۵۳۹


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *